Brīvprātīgais darbs Laba Daba 2025 / Volunteering in Laba Daba 2025
LV
Saulaini sveicieni Labo Darbu, darīt gribētājiem!
Šī anketa ir kā starta solis būt daļai no mūsu komandas un Laba Daba festivāla lielās ģimenes!

*Anketā ierakstāmie dati ir ļoti nozīmīgi, jo ar katru no Jums tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums, tas nozīmē, ka vārds un uzvārds, telefona numurs un adrese (!) ir jānorāda precīzi.
*Par festivāla grafiku atbildēs mūsu brīvprātīgo vadītāja Krista, kura centīsies ievērot Jūsu vēlmes, bet priecāsies, ja būsiet saprotoši, ka ne vienmēr viņas varēs 100 % izpildīt!
*Lūdzu pieteikties puišus, kas var arī kaut ko aiznest/atnest, puiši kuri nevar pacelt vairāk kā cukura paku diemžēl nav nepieciešami, meitenes tad ir spēcīgākas (he-he)
*Visu svarīgo informāciju, kā arī apstiprinājumu Jūsu dalībai saņemsiet jūlija vidū/beigās e-pastā - sekot jaunumiem & norādīt precīzu e-pasta adresi! Daudzas atbildes uz jautājumiem, kuri katram no Jums sakrājušies arī saņemsiet e-pastā, nesteigsimies notikumiem pa priekšu!
*Ja esi pārdomājis par savu dalību, lūdzu savlaicīgi informē par to mūsu komandu, galvenokārt, Kristu, e-pasts: darbsfestivala@gmail.com. Un, ja tomēr ir kāds ļoti sparīgs jautājums, kas neļauj naktīs gulēt, tad vari arī uzrakstīt to uz e-pastiņu.  
*Palīdzība festivāla laikā nodrošina Tev, bez maksas ieeju uz visām festivāla dienām (neatkarīgi vai sāc jau ceturtdien, vai festivāla laikā, vai svētdien), nakšņošanu telšu pilsētiņā, un vienu ēšanas reizi maiņas laikā vai pēc tās. Vienas automašīnas bezmaksas novietošanu stāvvietā.
*Drošības nauda 50 eiro apmērā būs jāiemaksā pirms festivāla tikšanās reizē, vai kad ieradīsies festivālā uz vietas, tā tev tiks atgriezta pēc tavas maiņas vai svētdien, kad pēc festivālā ballītes būsi pamodies/pamodusies.

*** Atgādinām, ka par brīvprātīgo vari pieteikties, tikai tad, ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu.
*** Anketā pieprasītie dati nepieciešami brīvprātīgā līguma sagatavošanai. Dati netiks nodoti trešajām personām.

ENG
Sunny greetings to those who wish to do the Good Work!
This questionnaire is like an initial step to becoming a part of our team and the large family of Laba Daba festival!
*Data to be entered in this questionnaire are very important, because a volunteering agreement will be concluded with each of you, and it means that you must provide accurate name, surname, phone number and address (!).
*The person responsible for the festival schedule is our volunteer manager Krista, who will try to meet your wishes, but will be also glad if you understand that it is not always possible at 100%!
*You will receive all essential information and also a confirmation of your participation to the e-mail in the middle of July, so follow up and provide a valid e-mail address. You will receive many answers to the questions that each of you might have also in the e-mail, let's not run ahead of the events.
*If you have changed your mind regarding your participation, please inform our team about it in a timely manner, especially inform Krista by writing to her e-mail: darbsfestivala@gmail.com. And still, if you have a very important question that keeps you awake during nights, write it to the specified e-mail.
*If you help during the festival, you get free of charge entrance in all festival days (regardless if you start volunteering already on Thursday, or during the entire festival or on Sunday), stay in the tent city and one meal during or after your shift.
*A security deposit of 50 euros will be collected in our meeting before the festival, and will be refunded directly after your shift or on Sunday when you'll wake up after partying.
***Please note that you can apply for volunteering only if you are at least 18 years old.
***The data requested in the questionnaire are necessary for the voluntary contract. The data will not be transferred to third parties.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds / Name *
Uzvārds / Surname *
Vecums / Age *
Personas kods / Personal ID code *
Deklarētā dzīves vietas adrese (un obligāts pasta indekss!) / Declared place of residence (postal code is mandatory!) *
Kontakttālrunis / Phone *
E-pasts (pārbaudiet!) / E-mail (check!) *
Vēlamā darbošanās vieta / Desirable area of work *
Required
Vēlamā darbošanās diena / Desirable day of work *
Required
Vēlamā dienas daļa, kurā vēlaties darboties? / Desirable part of the day on which you want to volunteer? *
Mans "Laba daba" krekliņa izmērs: / Size of my Laba Daba T-shirt: *
Vai ir līdzīga darba pieredze? / Do you have similar work experience? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of University of Latvia. Report Abuse