Brīvprātīgais darbs Laba Daba 2019 / Volunteering in Laba Daba 2019
LV
Saulaini sveicieni Labo Darbu, darīt gribētājiem!
Šī anketa ir kā starta solis būt daļai no mūsu komandas un Laba Daba festivāla lielās ģimenes!

*Anketā ierakstāmie dati ir ļoti nozīmīgi, jo ar katru no Jums tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums, tas nozīmē, ka vārds un uzvārds, telefona numurs un adrese (!) ir jānorāda precīzi.
*Par festivāla grafiku atbildēs mūsu brīvprātīgo vadītāja Krista, kura centīsies ievērot Jūsu vēlmes, bet priecāsies, ja būsiet saprotoši, ka ne vienmēr viņas varēs 100 % izpildīt!
*Visu svarīgo informāciju, kā arī apstiprinājumu Jūsu dalībai saņemsiet jūlija vidū e-pastā - sekot jaunumiem & norādīt precīzu e-pasta adresi! Daudzas atbildes uz jautājumiem, kuri katram no Jums sakrājušies arī saņemsiet e-pastā, nesteigsimies notikumiem pa priekšu!
*Ja esi pārdomājis par savu dalību, lūdzu savlaicīgi informē par to mūsu komandu, galvenokārt, Kristu, e-pasts: darbsfestivala@gmail.com. Un, ja tomēr ir kāds ļoti sparīgs jautājums, kas neļauj naktīs gulēt, tad vari arī uzrakstīt to uz e-pastiņu.
*Palīdzība festivāla laikā nodrošina Tev, bez maksas ieeju uz visām festivāla dienām (neatkarīgi vai sāc jau ceturtdien, vai festivāla laikā, vai svētdien), nakšņošanu telšu pilsētiņā, un vienu ēšanas reizi maiņas laikā vai pēc tās.

*** Atgādinām, ka par brīvprātīgo vari pieteikties, tikai tad, ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu.

ENG
Sunny greetings to those who wish to do the Good Work!
This questionnaire is like an initial step to becoming a part of our team and the large family of Laba Daba festival!
*Data to be entered in this questionnaire are very important, because a volunteering agreement will be concluded with each of you, and it means that you must provide accurate name, surname, phone number and address (!).
*The person responsible for the festival schedule is our volunteer manager Krista, who will try to meet your wishes, but will be also glad if you understand that it is not always possible at 100%!
*You will receive all essential information and also a confirmation of your participation to the e-mail in the middle of July, so follow up and provide a valid e-mail address. You will receive many answers to the questions that each of you might have also in the e-mail, let's not run ahead of the events.
*If you have changed your mind regarding your participation, please inform our team about it in a timely manner, especially inform Krista by writing to her e-mail: darbsfestivala@gmail.com. And still, if you have a very important question that keeps you awake during nights, write it to the specified e-mail.
*If you help during the festival, you get free of charge entrance in all festival days (regardless if you start volunteering already on Thursday, or during the entire festival or on Sunday), stay in the tent city and one meal during or after your shift.
***Please note that you can apply for volunteering only if you are at least 18 years old.
Vārds / Name
Uzvārds / Surname
Vecums / Age
Dzimums / Gender
Personas kods / Personal ID code
Deklarētā dzīves vietas adrese (un obligāts pasta indekss!) / Declared place of residence (postal code is mandatory!)
Kontakttālrunis / Phone
E-pasts (pārbaudiet!) / E-mail (check!)
Valodu prasmes / Language skills
Vēlamā darbošanās vieta / Desirable area of work
Vēlamā darbošanās diena / Desirable day of work
Vēlamā dienas daļa, kurā vēlaties darboties? / Desirable part of the day on which you want to volunteer?
Clear selection
Vai plāno doties ar savu auto? / Do you plan to arrive with your car?
Clear selection
Mans "Laba daba" krekliņa izmērs: / Size of my Laba Daba T-shirt:
Clear selection
Vai ir līdzīga darba pieredze? / Do you have similar work experience?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of University of Latvia. Report Abuse