Анонімна анкета щодо потреби сім'ї з паліативним пацієнтом дитячого віку у соціальному перепочинку
Шановний добродію (батьку/мати/опікуне) !

Просимо Вас заповнити цей опитувальник в рамках дослідження ГО ЕЛЕОС щодо потреби хворої дитини та його родини у соціальній послузі "Соціальний перепочинок". Ми високо цінуємо Вашу думку (батьків та опікунів) і сподіваємось, що Ви знайдете час, щоб заповнити цю анкету.

Цілі опитування:
Наразі в нашому Одеському регіоні ми спостерігаємо гуманітарну кризу. Так ми визначаємо стан сфери охорони здоров'я та соціального захисту паліативних пацієнтів (важко - та невиліковнохворих) за результатами аналітичного дослідження (https://goo.gl/3d6f3w), проведеного фахівцями ГО ЕЛЕОС у 2016 році за підтримки МФ "Відродження". На 01.01.2016 року в Одеському регіоні нараховується близько 28 000 осіб, яких ми ідентифікуємо як паліативних пацієнтів за критеріями Всесвітньої організації охорони здоров'я. В той же час, в Одеській області не існує жодного паліативного відділення, хоспісу, респісу, виїзної служби тощо.

Слово респіс походить з іспанського "respiro", що означає: перепочинок, відпочинок, полегшення, відстрочка платежу. Похідним від "respiro" є слово "respiración", що означає: дихання, вдихається (видихається) повітря, вентиляція, циркуляція повітря. Власне, саме ці сенси вкладено у поняття РЕСПІС та всієї філософії надання послуги перепочинку для родин хворого: "respite care" - допомога «вихідного дня» як надання короткочасного відпочинку родичам хворого.

Родичі хворого або інші особи, які здійснюють догляд за пацієнтом на дому, можуть відчувати перенапруження, здійснюючи догляд протягом тривалого часу. Допомога «вихідного дня» може в таких випадках надати пацієнтам і тим, хто за ними доглядають можливість короткочасного відпочинку. Допомога «вихідного дня» може здійснюватися в денних стаціонарах, стаціонарних відділеннях або за участю спеціалізованих виїзних служб*.

* - Біла книга: стандарти і норми госписної та ПД в Європі / [Частина 1] / [Рекомендації ЄАПД]. – С. 10. // Електронний ресурс / Режим доступу: http://goo.gl/2RkibR

Основне завдання респісу - розвантажити батьків, дати їм перепочинок хоча б на короткий час, допомогти в реабілітації, навчити батьків елементарним правилам догляду.

Наразі в Одеській області не існує жодного респісу, центру допомоги батькам дітей з невиліковними прогресуючими неонкологічними захворюваннями або групи цілодобового перебування для важкохворих дітей.
Незважаючи на це, ми не залишаємо надії на позитивні зміни у сфері дотримання прав людини даної категорії населення нашої громади. При цьому, наші сподівання мають спиратися на якомога точні та вичерпні статистичні дані щодо якості життя даних категорій населення. Власне, для цього ми й розробили цю анкету.

Цільова аудиторія нашого опитування - це мешканці Одеської області, а саме:
- важко-, невиліковно та вмираючі хворі різного віку, в тому числі, люди з інвалідністю, діти-інваліди, діти-інваліди підгрупи А,
- члени їхніх родин.

Добровільна участь і конфіденційність:
Участь в опитуванні є добровільною. Вся зібрана інформація буде конфіденційною. Ми не надаватимемо жодної інформації, яка ідентифікує Вас особисто, нікому за межами дослідницької групи.

Тривалість інтерв'ю : близько 10-20 хвилин.
Інформація: +380 97 465 96 23, eleos.odesa@gmail.com

Email address *
Хто Ви? *
Важко / невиліковно хворий
Я батько / мати, син / дочка, рідний брат / сестра хворого
Я родич хворого (двоюрідний брат / сестра, дядько / тітка тощо)
Заповнюю за мого знайомого / друга
Хто Ви ?
В якому районі Одеської області Ви мешкаєте? *
Наприклад, Балтський. Місто Одеса позначається як окремий варіант відповіді: Одеса. Райони міста Одеси НЕ ПОЗНАЧАЮТЬСЯ !
Your answer
Ваш населений пункт - це ... *
Міста обласного значення: Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Ізмаїл, Подільськ, Одеса, Теплодар, Чорноморськ, Южне. Міста районного значення: Ананьїв, Арциз, Березівка, Вилкове, Кілія, Кодима, Рені, Роздільна, Татарбунари.
село
смт
місто районного значення
місто обласного значення
Ваш населений пункт - це ...
Чи отримує родина хворого певну соціальну допомогу? *
дані за останні 6-12 місяців
для потреб лікування та реабілітації
для освітніх потреб хворого (навчання, професіоналізація тощо)
для побутових потреб (харчування та оплата комунальних послуг)
для інших потреб (одяг, ремонт оселі, побутова техніка тощо)
жодної
від державних органів
від благодійних організацій
від приватної особи
від своїх рідних / близьких
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service