Реєстрація на галузеву сесію «Ресторанний та готельний бізнес: індустрія гостинності» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST»
Міська рада міста Кропивницького спільно із Клубом рестораторів проводить у п'ятницю 28 вересня 2018 року галузеву сесію «Ресторанний та готельний бізнес: індустрія гостинності» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST». Захід пройде у рамках ділової програми Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО – 2018».

Мета форуму - об'єднати професіоналів індустрії гостинності та експертів консалтингу міста, області та України для обміну знаннями та досвідом. Під час заходу учасники та учасниці дізнаються про сучасні тенденції та креативні новинки готельно-ресторанної галузі, шляхи підвищення ефективності закладу, матимуть змогу обмінятися практичним досвідом, отримати об'єктивний аналіз ринку та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, знайти потенційних бізнес-партнерів, провести попередні переговори, отримати консультації експертів, встановити нові ділові контакти.

Спікери форуму: міський голова Кропивницького Андрій Райкович, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, директор Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міськради Кропивницького Андрій Паливода, Президент Клубу рестораторів Олександр Бронза, заступниця керівниці регіонального відділення АБ «Південний» у м. Кропивницькому Наталя Кірєєва, експерт мережі «Dream Hostel» Володимир Колесник, співзасновник Школи готельного бізнесу «MICHELLE» Олександр Чорний, представниця ТМ «ІТА Dream» Алла Шаркова та інші.

Отриманий досвід дозволить у подальшому покращити наявну інфраструктуру, збільшити потік туристів та вдосконалити професійні здібності людей, які хочуть розвиватися у даному напрямку. Теоретичну частину форуму буде доповнено дегустацією та майстер-класами провідних ресторанів, кафе міста, а також міні-виставкою рішень для готельного та ресторанного бізнесу, що стане ефективним майданчиком для ділових комунікацій.

Захід орієнтований на готельєрів та рестораторів, власників і топ-менеджерів закладів громадського харчування та готелів, студентів профільних навчальних закладів та журналістів, соціальних підприємців і громадських діячів, представників влади та місцевого самоврядування, зацікавлених у залученні інвестицій.

Форум відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8 (на другому поверсі будівлі «Агро-Експо», у конференц-залі – вхід через перший поверх основної будівлі).

Захід є відкритим, участь безкоштовна. Будь ласка, зареєструйтеся, щоб отримати роздаткові матеріали під час форуму. Початок реєстрації та видачі роздаткових матеріалів у день заходу - о 13.00, початок самого форуму о 14.00 годині.

Напишіть, будь ласка, Ваше ім'я та прізвище *
Your answer
Напишіть, будь ласка, яку організацію, установу, бренд, філію, заклад, тощо Ви представляєте *
Your answer
Напишіть, будь ласка, Вашу посаду, статус в організації, установі, закладі, яку Ви представляєте *
Your answer
Напишіть, будь ласка, номер Вашого телефону *
Your answer
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну пошту, щоб ми надіслали Вам програму заходу та презентації спікерів і спікерок *
Your answer
Оберіть, будь ласка, чого Ви очікуєте від заходу? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms