Реєстрація на тренінг з прав людини "Speak Out!/Не мовчи!"
Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримки Корпусу Миру організовує проект «Не мовчи!», який буде реалізований протягом жовтня – грудня 2017 року. Тематика проекту присвячена правам людини, громадській активності й толерантному ставленню до людей з ВІЛ-СНІД.

Перший тренінг було проведено для студентів ЧНУ ім. Б.Хмельницького 17-20 жовтня. Детальніше можна почитати тут: http://mrc.ck.ua/2017/10/u-chnu-imeni-bohdana-hmelnytskoho-vidbuvsya-pershyj-treninh-proektu-ne-movchyspeak-out.html
Другий треніг відбувся у Комерційному технікумі 6-8 листопада: http://mrc.ck.ua/2017/11/u-komertsijnomu-tehnikumi-startuvav-treninh-ne-movchy.html
Третій тренінг буде організований для представників студентського самоврядування та громадських активістів черкащини у Молодіжному ресурсному центрі 13-15 листопада. Тренінг триватиме протягом трьох днів з 9:30 до 17:30 за адресою: вул. Смілянська 23, оф. 26 (на 2 поверсі 9-ти поверхівки між Будинком торгівлі та кінотеатром "Україна"). В межах тренінгу учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами.

Основна мета проекту – підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив. Проект передбачає проведення трьох триденних тренінгів, які будуть присвячені освіті з прав людини, захисту цих прав через громадську участь, толерантність, а також проектний менеджмент.

Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Навчальний заклад / місце роботи / громадська організація *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Посилання на ваш профіль у соцмережі
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Чому Ви хочете взяти участь у тренінгу? *
Your answer
Як Ви розумієте поняття "права людини"? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms