Atbalsta grupas viena vecāka ģimenēm "Resursi vecākiem, iespējas bērniem"
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departaments sadarbībā ar SIA "OnPlate" aicina pieteikties uz BEZMAKSAS 8 nodarbību ciklu (atbalsta grupu) viena vecāka ģimenēm "Resursi vecākiem, iespējas bērniem"!

Nodarbības vada psiholoģe Laima Madžule. 
Vienas nodarbības ilgums ir 125 minūtes.
Grupas ir daļēji slēgtas - jauni dalībnieki tiek uzņemti līdz trešajai nodarbībai. 
Pieraksts un dalības atteikšana uz nodarbībām ir OBLIGĀTA prasība.

Nodarbības norisināsies "OnPlate" Veselības telpā, Alauksta ielā 21-26, Rīgā.  Vadoties pēc apstākļiem, saskaņā ar valstī noteiktiem un izsludinātiem ierobežojošiem (t.sk. rekomendējošiem) pasākumiem, nodarbību norise var tikt pārcelta attālinātā (tiešsaistes) režīmā ZOOM platformā.

Visu nodarbību sākuma laiks ir no plkst.18:00 līdz 20:05.

Nodarbības notiks 8 pirmdienas pēc kārtas, sākot no 22. aprīļa līdz 17. jūnijam .
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds: *
E-pasta adrese: *
Tālruņa numurs: *
Nospiežot "Iesniegt," Jūs piekrītat, ka Jūsu sniegtā informācija* tiks izmantota pasākuma "Atbalsta grupas viena vecāka ģimenēm "Resursi vecākiem, iespējas bērniem"" (turpmāk pakalpojums) organizēšanas vajadzībām. 


*Dalībnieku dati tiks izmantoti pakalpojuma organizēšanai un saziņas nodrošināšanai, (t.sk. dalības apstiprināšanai nodarbībā un informēšanai par nodarbības norisi, kā arī nepieciešamo atskaišu sagatavošanai un iesniegšanai pasūtītājam - Rīgas domes Labklājības departamentam). Nodarbības laikā tiek veikta foto fiksācija ar mērķi dokumentēt pakalpojuma sniedzēja sniegto pakalpojumu un atskaišu sagatavošanai Rīgas domes Labklājības departamentam.

Iesniedzot šo pieteikumu, Jūs piekrītat personas datu apstrādei atbilstoši Datu Regulai Nr. 2016/679.

Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz personas datu apstrādi un drošību, lai nodrošinātu līguma izpildi, kura ietvaros apstrādā fizisko personu datus vārds, uzvārds, paraksts, kontaktinformācija (tālruņa numurs, e-pasts) (turpmāk dati).

Rīgas domes Labklājības departaments (Rīgas valstspilsētas pašvaldība) ir pārzinis personas datu apstrādei, kas notiek saskaņā ar līgumu personas datu apstrādes mērķim pārbaudīt pakalpojuma kvalitāti, samaksāt pakalpojuma sniedzējam par sniegto pakalpojumu.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy