EDUKACJA ZDALNA W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA Szkoły podstawowe i średnie - badanie cz. 2
Droga Nauczycielko, drogi Nauczycielu!

Już po raz drugi zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej edukacji zdalnej. Na samym początku pandemii pytaliśmy nauczycieli szkół podstawowych o pierwsze wrażenia i trudne początki. Wyniki poprzedniej ankiety można znaleźć tutaj: https://tinyurl.com/yy9xg3ns

Tym razem, chcemy objąć badaniem wszystkie typy szkół i sprawdzić, co o zdalnym uczeniu można powiedzieć z perspektywy czasu i doświadczenia.

Centrum Cyfrowe od lat zajmuje się wspieraniem nauczycieli w tworzeniu i wykorzystywaniu materiałów i narzędzi online w edukacji. Od marca 2020 to właśnie rzeczywistość wirtualna stała się głównym miejscem spotkań z uczniami oraz innymi nauczycielami, a narzędzia cyfrowe jedynym sposobem na komunikację. Sytuacja szkół od września wydaje się również niepewna. Chcemy na bieżąco monitorować, jak zmienia się sposób pracy nauczycieli, z jakimi problemami się mierzą, z jakich metod korzystają i co za tym idzie, jak można wesprzeć system zdalnej edukacji.

Dlatego też ponownie postanowiliśmy przeprowadzić ankietę wśród nauczycieli i prosimy Cię o udział. Podziel się z nami swoim doświadczeniem. Wyniki zostaną wykorzystane do postawienia diagnozy edukacji zdalnej w Polsce i planowania kolejnych działań, które będą miały na celu pomóc nauczycielom efektywnie pracować z uczniami online oraz do obserwacji zmian w sposobie pracy i myśleniu o edukacji.

Wypełnienie tej ankiety nie powinno Ci zająć dłużej niż 15 minut.
Ankieta jest anonimowa.

Jeśli jesteś nauczycielem/ką szkoły branżowej przejdź do ankiety tutaj:  https://tinyurl.com/y2ycjdgh


Pod koniec ankiety istnieje jednak możliwość dobrowolnego podania swojego adresu email - w związku z tym informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tu: https://docs.google.com/document/d/14EFhu4ojqElAkAeXSLQKjI93Pz9ImvqgQrFRVNNrPM8/edit?usp=sharing

 Bardzo dziękujemy za pomoc.
 Zespół Centrum Cyfrowego
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Płeć *
Wiek *
Staż nauczania *
Miejsce zamieszkania *
Województwo: *
W jakiej szkole pracujesz? *
Required
Jesteś nauczycielem/ką: *
Required
Prowadzę lekcje/zajęcia z przedmiotu/ów: *
Required
Napisz proszę w kilku słowach jak radziłaś/eś sobie z edukacją zdalną, uwzględniając specyfikę Twojego przedmiotu.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Centrum Cyfrowe. Report Abuse