Форма реєстрації учасників вебінару_10 серпня 2022 року
Шановні друзі!

Запрошуємо Вас зареєструватись та стати учасником/цею вебінару "Розширення можливостей волонтерських рухів та громадських організацій". 

Зустріч відбудеться 10 серпня 2022 року на платформі zoom, початок о 12:00. Захід розрахований на 2,5 години хорошого настрою та незамінних знань.

Реєстрація до 08 серпня 2022 року.

Тренер: Віктор Артеменко - незалежний консультант для урядових та неурядових організацій. Спеціалізація: організаційний розвиток, проєктний менеджмент, публічна політика та врядування, освітня політика, гендерний аналіз проєктів, освітні продукти. Кваліфікація: 13 років досвіду проєктного менеджменту, 6 років досвіду професійної фасилітації стратегічних сесій та сесій з розробки рішень, досвід написання та адвокації законів (та інших нормативно-правових актів), досвід роботи в міністерстві та з міністерствами, особлива увага до проєктування поведінкових змін.

Контактна особа - Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, Орися Терещук - 068-38 -48-088

Цей захід здійснюється Громадською організацією «Волинський Інститут Права» в рамках проєкту “Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад в партнерських громадах ГОВЕРЛА у Волинській області” та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Вкажіть громаду  в якій и знаходитесь *
Ваше прізвище та ім'я *
Ваше місце роботи та посада *
Ваш вік *
Ваша стать *
Вкажіть Вашу електронну адресу (е-мейл) *
Ваші контакти (мобільний номер телефону) *
Коротко опишіть Вашу мотивацію щодо участі у вебінарі *
Заповнюючи цю форму, ви надаєте згоду на зберігання та обробку персональних даних, згідно із Законом України «Про захист персональних даних» *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy