Andragoogika suvekool "Tähistame õppimist!"
Armas andragoog!

Meil on väga hea meel Sind kutsuda Andragoogide Suvekooli, mis sellel aastal kannab nime “Tähistame õppimist!”.

Andragoogika valdkond tähistab käesoleval aastal 35. tegutsemisaastat Eestis ning meil on suur rõõm kutsuda täiskasvanuhariduse spetsialiste esimest korda toimuvasse andragoogide suvekooli. Suvekool toimub 3.- 4. augustil Kuke Turismitalus Harjumaal, Kose vallas.

Suvekooli teemad jagunevad kolme ajajärku - andragoogika minevik, olevik ja tulevik.
Esimesel päeval heidame pilgu minevikku läbi ajaloolise rännaku. Olevikku kajastavates töötubades praktiseerime kaasaegseid andragoogilisi õppemeetodeid ning tegeleme täiskasvanud õppijaga ehk nii valdkonna sihtrühma kui ka iseendiga! Teisel päeval astume sammud tulevikku - aruteluks tuleb Andragoogide Liidu asutamine.

Töötubasid juhendavad valdkonna professionaalid, keda hakkame järk-järgult teile rohkem tutvustama. Varuks on ka eriline üllatusesineja!
Ühele suvekoolile vääriliselt saab nii naeru, filosofeerimist kui ka puusi liigutada, seega hea tuju ja mugavad riided reisikotti ning tulek!

Andragoogika suvekooli ootame andragoogika üliõpilasi, õppejõude, vilistlasi, samuti koolitajaid ja laiemalt täiskasvanuhariduse valdkonna spetsialiste.

* Kohtade arv on piiratud
* Osalustasu majutusega 70 € / majutuseta 60 €
* Osalustasu maksmine toimub arve alusel

Registreerimise tähtaeg on 26. juuli 2021.

Suvekooli korraldajateks on TLÜ andragoogika 3. kursuse üliõpilased. Üritust toetab Tallinna Ülikooli haridusuuenduse tippkeskus (HUT).

Kõige uuemat ja täpsemat informatsiooni suvekooli kohta leiad Facebooki üritusest https://www.facebook.com/events/1087023095159646/?notif_id=1624984928792014&notif_t=plan_admin_added&ref=notif

Küsimuste korral kirjuta meile andragoogmty@gmail.com
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy