Ankieta dla potencjalnych użytkowników aplikacji mobilnej e-Instytucja - pytania uzupełniające
Szanowni Państwo,
w związku z planowanym wdrożeniem nowej aplikacji mobilnej w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki pozwolą nam uzupełnić dane w zakresie zapotrzebowania na kolejne usługi, które planowane są do wdrożenia w aplikacji mobilnej.
Planowane jest, aby aplikacja mobilna poza dostępem do zobowiązań podatkowych pozwalałaby na udział obywateli danej Gminy lub zawężonej grupy odbiorców np. mieszkańców danego sołectwa w ogłaszanych przez Gminę konsultacjach społecznych, będzie to narzędzie partycypacji obywatelskiej, kóre umożliwiałoby wysłanie powiadomienia na aplikację mobilną o pojawieniu się nowego ogłoszenia o konsultacjach np. w formie przekierowania do wypełnienia ankiety, użytkownik aplikacji może wypełnić ankietę, następnie podpisać profilem zaufanym, ankieta w formie dokumentu będzie trafiać na skrytkę urzędu.
Dodatkowo aplikacja będzie umożliwiała wypełnienie oraz wysłanie do wybranego podmiotu deklaracji lub informacji podatkowej (związanych z rozliczeniem podatku leśnego, rolnego, od nieruchomości), będą to e-usługi dostępne cyfrowo polegające na wypełnieniu deklaracji lub informacji w formie czytelnego i przystępnego formularza na urządzeniu mobilnym (w podziale na kilka kroków z podpowiedziami ułatwiającymi wypełnienie formularza oraz z możliwością załączania do dokumentu plików, zdjęć dostępnych na urządzeniu mobilnym) i wysłanie w formie dokumentu elektronicznego na skrytkę ePUAP odpowiedniego JST. Dane użytkownika dostępne na jego koncie w aplikacji mobilnej zostaną uzupełnione automatycznie.
Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi aplikacja będzie spełniała wszystkie oczekiwania.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy