Nakts uz Raga 2023
Hey, jaunais biolog!
Apsveicam ar piebiedrošanos visa dzīvā pētnieku un mīlētāju saimei! Bioloģisko zināšanu un pieredzes ieguves ceļojumu aicinām uzsākt Bioloģijas fakultātes Pirmsaristotelī "Nakts uz Raga"!
Iepazīsti jaunos kursabiedrus, kā arī veckursniekus un paviesojies biologu otrajās mājās - prakses bāzē Kolkā. Tevi sagaida piedzīvojums trīs dienu garumā un, ja paveiksies, varbūt tieši Tev izdosies novērot Kolkaris vulgaris tā dabiskajā dzīves vidē!

Piektdien, 1. septembrī gaidām Tevi plkst. 9:45 pie LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava "Babīte" Pēc sākuma aktivitātēm rododendru dārza noskaņās Tavs bioloģiskais ceļojums turpināsies uz Kolku, kur būs iespēja pavadīt divas naktis, iepazīstot visu jauno. Noslēgumā atgriezīsimies Rīgā laikā uz pirmsstudiju nakts studentu svētkiem "Aristotelis"!

Par nepieciešamo mantu sarakstu informācija sekos, tomēr jau pabrīdinām, ka Nakts uz Raga nebeigsies svētdien ar atgriešanos Rīgā, jo vakarā Tevi jau gaidīs Aristoteļa svētki, kur nepieciešama biologu dalība gājienā! Gājiens sāksies no Doma laukuma, bet pirms tam mums visiem kopīgi ir jāsagatavojas un brīvais laiks starp atgriešanos Rīgā un došanos uz Doma laukumu nav īpaši garš, tāpēc cilvēkiem, kas dzīvo patālu no LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra, ieteicams paņemt jau līdzi drēbes svinīgajam gājienam Aristoteļa svētkos. Meitenēm nepieciešami, ieteicams, puķaini svārki, puišiem - puķainas bikses. 

Visi biologi velk īpašus kreklus, kas simbolizē piederību fakultātei. Šādu kreklu varēsi iegādāties pasākuma laikā, tā cena ir 5 EUR.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kā tevi sauc? *
Vārds, Uzvārds
Kurā programmā studē? *
Tavs e-pastiņš *
Tavs telefona numuriņš? *
Vai tu piedalīsies Naktī uz Raga? *
Vai tu uz Kolku dosies ar kopīgo autobusu? *
Vai ir kaut kas, ko tu kategoriski neēd? *
Alerģijas, veģetārisms/vegānisms utt.
Komentāri...

Jautājumus labāk uzdot e-pastā, caur sms vai zvanot! Dalībnieku koordinators- Elizabete Beta Ešenvalde (27315210; betaeesena@gmail.com). Galvenais organizators- Dāvis Dūcis (28679767; ducisdavis@gmail.com)

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy