Gala Wolontariatu Gminy Morzeszczyn 2018
Stowarzyszenie DRABKA ogłasza nabór nominacji osób, grup, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną na terenie Gminy Morzeszczyn. Nagrody w 6 kategoriach zostaną wręczone podczas 4. Gminnej Gali Wolontariatu 2018.

Gminna Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, które pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwala docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.

W tym roku chcemy przyznać nagrody w następujących kategoriach:
1. Wolontariusz Roku
2. Grupa Wolontariuszy
3. Inicjatywa społeczna Roku
4. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom
5. Firma przyjazna społeczności lokalnej
6. Animator roku

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny na terenie Gminy Morzeszczyn.
Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy poprzez formularz dostępny pod tym adresem: https://goo.gl/forms/olTHKqjKMa9oBd9d2

Dla każdej kandydatury należy wypełnić osobny wniosek.

Nominowani do konkursu kandydaci swoją aktywność mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego.

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy, a także zgłaszać mogą się sami wolontariusze.

Ocenie nominowanych kandydatów podlegać będzie przede wszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność i partnerstwo w podejmowanych działaniach.

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 21 listopada 2018 r. Decyduje data wysłania zgłoszenia do Stowarzyszenie DRABKA. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 536 29 17.

Do 23 listopada 2018 r. Kapituła Konkursu wybierze tegorocznych laureatów.

4. Gminna Gala Wolontariatu odbędzie się 30 listopada br.

Email address *
Zgłaszający (nazwa instytucji / nazwa firmy / nazwa grupy / imię i nazwisko osoby prywatnej; nr telefonu kontaktowego; adres e-mail) *
Your answer
Zgłaszany (nazwa instytucji / nazwa firmy / nazwa grupy / imię i nazwisko osoby prywatnej; nr telefonu kontaktowego) *
Your answer
Kategoria (prosimy zaznaczyć tylko jedną) *
Argumentacja zgłoszenia (prosimy o opisanie, w jaki sposób nominowana osoba / firma / instytucja / grupa osób działa na rzecz lokalnej społeczności) *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie DRABKA w celu przeprowadzenia konkursu o nazwie Gminna Gala Wolontariatu Gminy Morzeszczyn 2018 zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service