Objednávka z Jestřábova obchodu
Zde prosím objednávejte předměty, které chcete zakoupit. Poštovné a balné se podle množství věcí pohybuje mezi 70 - 120 Kč včetně DPH, podrobné informace o platbě vám přijdou mailem. Zaplatit je nutné vždy předem. Věci budeme zasílat vždy jednou týdně ve středu, rozhodující bude, zda do úterý do večera se na účtu SNJF objeví vaše platba se správnou identifikací dle pokynů, které obdržíte. Všechny předměty jsou součástí předmětové sbírky na podporu aktivit nadace, více informací najdete na stránce Jestřábova obchodu včetně částek, které z každého předmětu putují na dobrou věc. Děkujeme vám za nákup a doufáme, že vás zaslané předměty potěší.
POZOR! Upozorňujeme, že autobiografie Běh mého života je k dnešnímu datu – 15. 02. 2019 vyprodaná. Pro velký zájem jsme se rozhodli pro dotisk, který bude trvat cca 10 dní, ale bude se jednat již o nečíslované výtisky. Zároveň upozorňujeme případné zájemce, že po vyprodání dotisku (100 ks) se již další neplánuje. Vzhledem k tomu, že součástí knihy jsou originální artefakty z Foglarova bytu, je množství publikací limitováno. Pokud máte o knihu zájem, s objednávkou neváhejte.
PROSÍME O TRPĚLIVOST S ADMINISTRACÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY, snažíme se vyřídit vše v co nejkratším čase, ale nejsme e-shop. Jak psáno výše, objednávky odesíláme pouze jednou týdně a pokyny k platbě obdržíte většinou do 2-3 dnů po vyplnění formuláře. Pokud chcete cokoliv prověřit v rámci Vašeho nákupu, obraťte se prosím přímo na magdalena.cerna@skaut.cz.
1 ks
2 ks
3 ks
Jiný počet - uveďte do poznámek
Zápisník malý
Zápisník velký
Knihu Běh mého života
Reflexní přívěšek (variantu kterého z šípáků byste rádi uveďte také do poznámek)
Plakát (uveďte prosím také do poznámek, který ze dvou variant chcete)
Placku ( pokud chcete zaslat vybranou hlášku, napište do poznámek, vybírejte dle fota z Jestřábova obchodu)
Sada placek (všech 24 hlášek s bonusovou plackou se znakem Roku Rychlých šípů)
Vlajka Rychlých šípů
Batoh typ Mirek, Červenáček (prosím do poznámek napište přesně, jaký typ a s jakou variantou loga - zda logo SNJF či logo RŠ, batoh chcete)
Batoh typ Jarka (prosím do poznámek napište přesně, s jakou variantou loga - zda logo SNJF či logo RŠ, batoh chcete)
Jméno a příjmení:
Your answer
Ulice a č.p.:
Your answer
Město:
Your answer
PSČ:
Your answer
Informace o platbě chci zaslat na mail: *
Your answer
Poznámka k objednávce - počet kusů apod.
Your answer
Věnujte pozornost následujícím řádkům:
Své jméno, adresu i emailovou adresu a poskytuji já, čtenář foglarovek a plantážník, Skautské nadaci Jaroslava Foglara zcela dobrovolně, protože chci doručit předměty z Jestřábova obchodu a mám též zájem o další informace o foglarovkách a aktivitách Nadace. Ty mi budou doručovány nejvíce jednou za dva měsíce a můžu je kdykoli odmítnout. Svůj souhlas se zpracováním mých údajů (osobních i neosobních) vyjadřuji vyplněním této objednávky a odesláním Nadaci.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Junák - český skaut, z. s..