Özel Sektör Bilgi Anketi
Sayın Paydaşlarımız,

Hibe Destek olarak girişimciler, müteşebbisler, kurum ve kuruluşlara sağlanan ulusal ve uluslararası hibe ve destek kaynaklarına kolay erişebilmeniz, doğru bilgiyi zamanında alarak, projenizin mümkün olan en yüksek başarı ve verime ulaşabilmesi için 27 yılı aşan deneyimimiz ile mentorluk hizmeti vermekteyiz.

Odağımızı hibe destek konusuna çevirdiğimiz 2015 yılının ikinci yarısından bugüne kadar 800'ün üzerinde kuruluşa irili ufaklı projeler aracılığı ile dokunduk. Bu kuruluşların pek çoğu ticari hayatlarına bu katma değerler ile devam etmekteler.

Yukarıda kısaca açıklamaya çalıştığımız bu bilgi birikimimizden yola çıkarak bir genel değerlendirme sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu sürecin sonunda potansiyelinizi daha iyi analiz ederek; hizmet verdiğimiz alanları genişletecek, daha fazla kaynağa ve işbirliği olanağına ulaşmanız, ticaret ağınızı genişletmeniz yönünde çalışmalar yapacağız.

Bu amaçla hazırlamış olduğumuz aşağıdaki anket en fazla 3-5 dakikanızı alacaktır. Olabildiğince yalın ve işlevsel bir anket hazırlamaya çalıştık.Yanıtlarınız, bir sonraki aşamada kritik öneme sahip olabileceğinden, özenle doldurulmasını rica ederiz.

Bilgileriniz rızanız alınmadan paylaşılmayacaktır.


(Not: Yıldız işaretli soruların yanıtlanması zorunludur).

Email address *
Şirketinizin Adı *
Ticari unvanınız ya da markanız
Your answer
Hibe Destek ile nasıl bağlantı kurdunuz? *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.