Registrační formulář Naše půda – naše bohatství, aneb jak správně hospodařit a naopak co půdě nedělat 
Kurz je určen všem zájemcům o půdu: zahrádkářům, pěstitelům a dalším uživatelům půdy, jimž záleží na tom, aby hospodařili správně a aby svým konáním půdu nepoškozovali. Zkušenosti totiž ukazují, že mnozí z nás mají o půdě velmi povrchní informace a že dokonce mohou, byť takzvaně v dobré víře, půdě svým konáním půdě ubližovat.

Termíny a doba a místo konání kurzu:

Kurz se bude skládat ze tří dvouhodinových setkání. Přihlášení zájemci se poprvé sejdou 12. 3. 2023 v 15 hodin, další možné termíny jsou 19. a 26. 3. 2024 (nebo dle domluvy účastníků).

Kurz je zdarma.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prosíme, uveďte své jméno a příjmení:
*

Vyplněním tohoto registračního formuláře poskytuji Biologickému centru AV ČR, v. v. i., ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen „GDPR“) souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail) v nezbytném rozsahu, za účelem odběru pozvánek na vzdělávací a popularizační akce Biologického centra AV ČR, v. v. i.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou do odvolání souhlasu. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu Biologické centrum AV ČR, v. v. i., Branišovská 1160/31, 37005 České Budějovice, nebo elektronicky na bc@bc.cas.cz. Biologické centrum AV ČR, v. v. i., prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

*
Captionless Image
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy