Регулярна категорія: WeDo 2.0
Оголошуємо відкриття офіційної реєстрації участі в Регулярній категорії: WeDo 2.0 (учасники, народжені після грудня 2009) сезон 2019 року!

РЕЄСТРАЦІЯ триватиме до 03.03.2019
ОПЛАТУ УЧАСТІ можна здійснити до 17.03.2019.
Реєстрацію буде підтверджено тільки після оплати участі.

Вартість участі складає 750 грн за кожного учасника команди.
Рахунок для сплати буде сформовано на ім'я представника навчального закладу (НЗ), єдиний на команди від цього НЗ.
Сума розраховується відповідно до кількості зареєстрованих учасників Олімпіади.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть за адресою wro.wedo@robotica.ua

Ми приємно вражені вибуховому розвитку руху робототехніки в початкових школах України! І раді тому, що серед нас є так багато активних викладачів, тренерів та батьків, які вірять в своїх дітей та дають їм можливість змалку розвиватися в найперспективнішій галузі.

Попередня реєстрація навчальних закладів показала, що по всій Україна в категорії WeDo 2.0 готові взяти участь 137 команд, а це майже в півтора рази більше ніж минулого року та в чотири рази більше ніж у пілотному проекті!

Цього року ми запрошуємо до участі в регулярній категорії WeDo до 2 команд від одного зареєстрованого навчального закладу.

Та для того, щоб всі бажаючі діти змогли взяти участь у змаганнях, ми створили нову підготовчу категорію Сумо з використанням набору WeDo 2.0. Завдання в Сумо WeDo 2.0 простіше - не потрібно конструювати робота на місці та робити складну програму. Тож ми закликаємо навчальні заклади, що реєстрували попередньо 3 і більше команд, провести відбірковий турнір та самостійно визначити, які команди братимуть участь у регулярній категорії, а які в підготовчій (Сумо). Якщо тренер бажає, щоб всі команди брали участь в регулярній категорії, ми можемо занести команди, що понад квоти, у "Лист очікування", та після завершення реєстрації при наявності вільних місць зареєструвати команди з "Листа очікування". Команди з "Листа очікування" будуть запрошені згідно послідовності реєстрації.
Інформація щодо правил та реєстрації в підготовчу категорію Сумо WeDo 2.0 за посиланням: http://robotica.in.ua/sumo-wedo-2-0/.

Назва навчального закладу підготовки: *
Вкажіть назву НЗ, таку як було вами вказано при реєстрації НЗ
E-mail адміністрації навчального закладу: *
ВАЖЛИВО!!! На цю електронну адресу буде надіслано рахунок на оплату участі, із сумою, відповідною до кількості дітей в командах.
Назва населеного пункту (область, район, місто/село): *
Кількість команд від вашого НЗ *
Чи вносити від вашого НЗ додаткові команди в Лист очікування? Якщо так, то скільки? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service