Z1221 Kizomba Level Up 19-20.08

TERMIN: 19-20 sierpnia , 11:00 do 14:00
INSTRUKTORZY: Marta Majchrowska + Piotr Nowak
POZIOM: P1 - dla osób tańczących min. 3-4 miesiące
RODZAJ: w parach
LOKALIZACJA: Kazimierza Wielkiego 27


CENA:
90 zł (najniższa cena do: 30 lipca )
Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto:
No Limits Szkolenia
38 1140 2004 0000 3602 7583 3435

Dla kogo są te warsztaty:
1. DLA UCZESTNIKÓW KURSU WEEKENDOWEGO OD PODSTAW

- Warsztaty KIZOMBA LEVEL UP to idealna kontynuacja nauki po weekendowym kursie od podstaw (dla osób uczestnicących w 1 i 2 części weekendowego kursu od podstaw) - Na początku warsztatów powtórzymy figury z kursu podstawowego, i przypomnimy najważniejsze detale i wskazówki do poprawnego ich wykonania - Nauczysz się kolejnych figur - Przećwiczysz podstawy techniczne podczas zajęć wprowadzających - to niezbędna podstawa do kolejnych miesięcy kizombowego rozwoju - Roztańczysz się - 6 h z kizombą w ciągu jednego weekendu pozwoli Tobie nabrać większej swobody
2. DLA KURSANTÓW Z POZIOMU P1 (3-4 miesiące nauki)

- Warsztaty KIZOMBA LEVEL UP to świetne uzupełnienie programu zajęć z poziomu P1 - Część figur będziesz już znał, ale dzięki ponownemu przećwiczeniu będziesz mógł je zacząć wykonywać dobrze a nie tylko "jakoś poszło" - Część figur będzie dla Ciebie zupełnie nowa (na warsztatach poznasz kilka figur których nie ma w programie zajęć poziomu P1) - Przećwiczysz podstawy techniczne podczas zajęć wprowadzających - to niezbędna podstawa do kolejnych miesięcy kizombowego rozwoju - Roztańczysz się - 6 h z kizombą w ciągu jednego weekendu pozwoli Tobie nabrać większej płynności i pewności siebie - Poprawisz postawę, skorygujesz detale które zaburzają Twój taniec
3. DLA KURSANTÓW Z POZIOMU P2 (4-6 miesięcy nauki)

- Dzięki tym warsztatom możesz przejść z punktu "wykonuję poprawnie figury" do punktu "zaczynam TAŃCZYĆ kizombę z wykorzystaniem figur które znam" - Większość figur z warsztatów (ale nie wszystkie) powinny być ci znane, i właśnie dlatego możesz dopracować ich płynne wykonanie, płynne przejścia między figurami, czy wreszcie poczuć taką swobodę, by nie tańczyć gotowych układów z zajęć, tylko zacząć dowolnie łączyć i mieszać figury które już dobrze znasz - 6h z kizombą w ciągu 1 weekendu pozwoli Tobie roztańczyć się i nabrać większej pewności siebie na praktisach i salsotekach
4. DLA OSÓB KTÓRE MIAŁY PRZERWĘ W TAŃCZENIU KIZOMBY

- Jeśli tańczyłeś kiedyś kizombę, i chciałbyś wrócić do regularnej nauki, takie warsztaty są idealną powtórką znanych Ci figur, a także przypomnieniem wszystkich niezbędnych zasad tańczenia kizomby, które często już nie są przypominane na zajęciach na wyższych poziomach, - 6h kizomby w ciągu jednego weekendu pozwoli Twojemu ciału i Twoim mięśniom przypomnieć sobie kizombowe ruchy, a także przypomnieć sobie poprawną postawę, sposób prowadzenia i sposób odczytywania prowadzenia

Program warsztatów
SOBOTA (3h) Kurs rozpoczynamy od powtórzenia w skrócie najważniejszych zagadnień z materiału z poprzednich warsztatów (cz.I i II) Podczas 3h zajęć nauczysz się w płynny sposób łączyć poznane wcześniej figury i sekwencje, m.in. zwrot z synkopą, saida męska, saida damska, corridinho. Poznasz nowe układy i ćwiczenia na przyspieszenia (syncopated steps) i zwolnienia w kizombie. Na dokładkę widowiskowa figurka :)

NIEDZIELA (3h) Kontynuacja sobotnich warsztatów. Zaczynamy od powtórki i doszlifowania materiału z poprzedniego dnia. Dodatkowo nauczysz się modyfikacji znanych figur i przejść, które pozwolą na wykorzystanie ich nawet na zatłoczonym parkiecie. Poznasz podstawowe outside’y i praktyczne zastosowanie ich w tańcu. Nauczysz się techniki zatrzymywań, które bez problemu dopasujesz do muzyki. W ramach bonusu przedstawimy podstawowe techniki otwarć w kizombie.

Nasi instruktorzy: PIOTR NOWAK i MARTA MAJCHROWSKA
W szkole tańca No Limits we Wrocławiu, z którą współpracują na co dzień, ich grafik jest wypełniony zajęciami po brzegi. Prowadzą prawie 20 godzin kizomby, semby i tarraxinhi tygodniowo z grupami o różnych stopniach zaawansowania, organizują praktisy kizombowe oraz intensywne kursy weekendowe. Ten pełen etat instruktorski pozwala im na opracowanie i doskonalenie autorskich metod nauczania, których skuteczność jest widoczna i odczuwalna dla ich kursantów.
A tych jest już ponad trzystu i wciąż ich przybywa, co jest w dużej mierze efektem zaangażowania Piotra i Marty w tworzenie i rozwój wrocławskiego środowiska kizombowego. Oboje chętnie i często pojawiają się na imprezach, prowadząc animacje i występując z pokazami. Prowadzone przez nich warsztaty i lekcje dla początkujących, a także wyjazdy integracyjne cieszą się niesłabnącą popularnością i sprawiają, że kizomba we Wrocławiu to już nie tylko sam taniec, ale coraz bardziej wspólnota i zjawisko społeczne.
Nauczanie to bardzo ważna, ale nie jedyna część ich zawodowej aktywności, sami nie poprzestają na laurach i bezustannie doskonalą swoje umiejętności, wykorzystując ku temu każdą okazję. Warsztaty i festiwale, zajęcia prywatne i codzienne treningi na sali to podstawa ich rozwoju. Od samego początku są tancerzami w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, który dał im możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia scenicznego. Występowali z pokazami na największych festiwalach w Polsce i zagranicą, co było ukoronowaniem wielomiesięcznych, wyczerpujących przygotowań. Zdobyte w ten sposób umiejętności i wiedza pozwoliły im na stworzenie własnego projektu tanecznego – formacja LSD, złożona z kursantów Marty i Piotrka wystąpiła kilkakrotnie na wrocławskich scenach, zdobywając przy okazji drugie miejsce na ogólnopolskim przeglądzie formacji tanecznych.
Poza wszystkimi sukcesami, osiągnięciami i umiejętnościami tanecznymi warto także wiedzieć o tym, że Marta i Piotr to przede wszystkim sympatyczni i otwarci ludzie, z którymi przyjemnie spędza się czas nie tylko na zajęciach. Może więc nadszedł już czas, aby ich poznać? ;)
Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Your answer
Płeć
Czy wybierasz się na zajęcia z partnerem?
(Jeśli tak: wpisz jego/jej nazwisko. Partner niezależnie od tego musi wypełnić cały formularz)
Your answer
Na jakie bloki się zapisujesz?
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Czy już tańczysz?
Jeśli tak, napisz nam jak długo :)
Your answer
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms