TRÉNINK SEBEOBRANY ZDARMA!

Zveme všechny své stávající i minulé žáky na trénink zdarma, kde si mohou zopakovat své mnohdy již zapomenuté vědomosti z kurzu sebeobrany.

Na 27.5.2017, což je sobota, v čase od 10.00-11.00 hod.,jsem pro vás připravil jeden opakovací trénink, který proběhne klasicky na Vitálním světě Čechovka, Čechova 12.

Obsahem tréninku bude správné udržení distanc, údery a kopy do lap ve dvojicích. Cvičení je určeno pro naše žáky a to bez rozdílu toho, kdy a jak dlouho u nás jakýkoliv kurz, či seminář absolvovali. Obzvláště jsou zváni právě ti, které jsme již dlouho neviděli :) Přijďte si zdarma zopakovat část svých naučených vědomostí a prodloužit tím jejich účinnost na ulici. Jedinou podmínkou je online rezervace z důvodu nízké kapacity. Tréninku se může zúčastnit maximálně 8 osob. Před akcí bude volně na baru k dispozici čaj, káva, voda. Doporučuji přijít alespoň 10 minut předem.

POKUD SE PŘIHLÁSÍTE A NEBUDETE SE MOCI CVIČENÍ ZÚČASTNIT, DEJTE PROSÍM IHNED VĚDĚT A NEBLOKUJTE TAK JINÝM ZÁJEMCŮM MOŽNOST CVIČIT.

Pořádající organizace:
Škola bojových umění a sebeobrany Břeclav
U Splavu 2867/1
Břeclav, 690 02
IČO: 226 095 21-zapsaný spolek u krajského soudu v Brně

info@sebeobranabreclav.wz.cz
+420 606 707 376

Email address
Jméno + příjmení
Your answer
Adresa bydliště
Your answer
Datum narození
Your answer
Telefonní číslo
Your answer
Beru na vědomí, že cvičit sebeobranu ve Škole bojových umění a sebeobrany Břeclav, je umožněno pouze osobám starším 15let a to pouze s písemným souhlasem zákoných zástupců. (formulář ke stažení na webu v sekci DOKUMENTY)
Kde jste o nás dozvěděli?
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms