21 Mart 2020 Eğitim
Merhaba!

Cyber 42, Türkiye Tersine Mühendisler Odası ve PwC Türkiye ortak organizasyonuyla, 21 Mart 2020 (Cumartesi) tarihinde Beşiktaş PwC Türkiye ofislerinde yapılacak olan eğitim için kayıt olunması gerekmektedir. Eğitime kabul edilenlere e-mail yoluyla geri dönüş yapılacaktır, gelen kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız :)

Kişisel verilerinizle ilgili olarak:

PwC Türkiye*, bu bilgi formu ile ad, soyad, e-posta adresi, adres, okul-bölüm-sınıf / kurum-pozisyon ve anket sorularına verdiğiniz bilgileri içeren kişisel verilerinizi; organizasyon ve etkinlik yönetimi amacı ile bağlantılı ve sınırlı olarak işlemektedir. Kişisel verileriniz ilişki yönetimi, bilgi işlem ve dış kaynak kullanım (outsourcing) hizmetlerinin sağlanması için (depolama, bilgilerin muhafazası, bakım, destek ve diğer hizmetler dahildir) üzere Google uygulaması ile paylaşılacaktır (bilgi için https://cloud.google.com/about/locations?hl=tr). Söz konusu kişisel veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 5. Maddesinde belirtilen “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması sebebine dayalı olarak işlenmekte ve açık rızanız olması halinde elektronik ortamda Google uygulaması ile yurtdışına aktarılmaktadır. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanun’un 11. Maddesi gereği ilgili kişilerinhakların kullanımı ile ilgili talepler, BJK Plaza, Süleyman Seba Caddesi No:48 B Blok Kat 9 Akaretler Beşiktaş 34357 İstanbul-Türkiye adresine yazılı olarak veya elektronik ortamda pwcturkiye@hs03.kep.tr adresine veya 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununda tanımlı olan güvenli elektronik imzalı olarak ya da mobil imza ya da ilgili kişi tarafından veri sorumlusuna daha önce bildirilen ve veri sorumlusunun sisteminde kayıtlı bulunan e -posta adresini kullanmak suretiyle tr.dpo@tr.pwc.com adresine konu kısmında ‘‘Kişisel Veri Bilgi Edinme Talebi’’ ifadesi ile iletebilir.

*PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ & PWC YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ & PwC DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ. & PwC İŞ DANIŞMANLIĞI ANONİM ŞİRKETİ & PwC YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ANONİM ŞİRKETİ& PwC SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ

Ancak kişisel verilerinizin Google uygulaması ile yukarıda açıklandığı şekilde işlenmesine ve yurtdışına aktarılmasına açık rıza veriyorsanız “Send/Gönder” tuşuna basınız.


Ad Soyad *
E-mail *
Kurum-Pozisyon / Okul-Bölüm-Sınıf *
Programlama bilgi seviyen nedir? *
Antivirüs denilince aklına ne geliyor? Güvenli mi, güvensiz mi? *
Tersine mühendislik ile ilgili ilgin, bilgin var mı? Debugger ile oynamak hoşuna gidiyor mu? *
AV atlatma hakkında merakın var mı, uğraştın mı? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PwC. Report Abuse