Ekskursija „Kauno dramos ir muzikinio teatrų dramatinė istorija"
Ar žinojote, kad 1920 m. dabartiniame Kauno valstybiniame muzikiniame teatre  scena dalinosi opera, baletas ir drama? Natūralu, kad neišvengta kūrybinių intrigų, pasibaigusių netgi trupių skyrybomis.  O po beveik 100 metų, Kauno valstybinis muzikinis teatras, dėl vykstančios scenos rekonstrukcijos, atkeliauja į dramos teatrą!
Tarptautinės teatro dienos proga į pažintį su profesionalaus lietuviško teatro istorijos ištakomis, operos ir dramos trupių formavimusi, „namų paieška“ ir dabartinių Kauno valstybinio muzikinio ir Nacionalinio Kauno dramos teatrų pastatų istorijomis kviečia šių teatrų kolektyvai ir jiems atstovaujančios teatrų darbuotojos Lina Stankevičiūtė ir Jolanta Garnytė-Jadkauskienė.
 Pažinties forma – ekskursija po abiejų teatrų pastatus, žvilgsnis į teatrų užkulisius, erdves, kurių negali pamatyti eiliniai spektaklio žiūrovai, spektaklių kelio į sceną ypatumai. Šio pasivaikščiojimo metu susitikimo dalyviai turės galimybę suvokti abiejų teatrų kūrybos ir veiklos panašumus ir skirtumus.
Šios ekskursijos intriga – režisierius, teatro pedagogas, teatrologas Gytis Padegimas, mielai sutikęs pasidalinti neišsemiamomis savo žiniomis apie Lietuvos teatrą, jo ištakas, žymiausius tiek muzikinės, tiek dramos scenos kūrėjus, jų bendrą kūrybą tuometiniame Valstybės teatre, apie ryškiausius pastatymus.
Gytis Padegimas lydės ekskursantus abiejuose teatruose, jo puikios žinios ne tik apie Kauno teatrinį gyvenimą, bet ir jį supusias kūrybines bei žmogiškąsias intrigas tikimės atvers spalvingus ir netikėtus Kauno teatrinės istorijos puslapius.
Būtina registracija, nes dalyvių skaičius ribotas. Registruotis galima iki kovo 19 d. 10 val. užpildant šią formą. Apie patvirtinimą pranešime elektroniniu laišku.
DATA: Kovo 20 d.
Laikas: 14.00-16.30
Pradžia: 14:00  val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, 15:00 perėjimas į Nacionalinį  Kauno dramos teatrą. Pabaiga – 16:30.
Kilus klausimams galite susisiekti  tel. 868752649

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jūsų vardas, pavardė *
Jūsų tel. numeris *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy