Запропонувати стенд на Kyiv Comic Con 2020
Якщо ви хочете запропонувати стенд — будь ласка, заповніть цю форму. Увага! Заповнюйте форму, тільки якщо ви дійсно можете організувати вказаний стенд, а не мріяли б побачити щось подібне і сподіваєтеся, що організатори це втілять.

1. Для реєстрації стенду необхідно заповнити цю форму до 7 травня включно.

2. Цього року ми розділяємо стенди на 5 видів:
1) Інтерактивний стенд — інсталяція, з якою можуть взаємодіяти відвідувачі;

2) Фотозона — інсталяція, створена спеціально для фотографування, присвячена певній франшизі чи продукту;

 3) Майстер-клас/Воркшоп — міні-локація, на якій проводяться відкриті практичні заняття або демонстрації;

4) Косплеєрський стенд — стенд, присвячений творчій діяльності косплеєра;

5) Крафтовий стенд — створений ентузіастами стенд, що відтворює певну сценку або локацію з творів популярної культури;

3. Місце під всі зазначені вище стенди ми надаємо безоплатно. Єдиний вийняток становлять фотозони, що рекламують сучасний продукт на ринку України. Однак і в цьому випадку ми можемо надати знижки, якщо фотозони мають цікаву концепцію або це великі тривимірні конструкції, що відтворюють твори популярної культури.
 
4.1. Косплеєрський стенд ми надаємо тим учасникам, які мають великий досвід косплею, створюють якісні костюми та/або мають значну кількість підписників у соціальних мережах. На таких стендах косплеєри можуть продавати мерч, пов'язаний з їхньою професійною діяльністю: фотографії, крафт, постери, листівки, значки тощо.

4.2. Основна ідея такого стенду — надати можливість косплеєру спілкуватися з аудиторією і фанатами. Косплеєр може запросити помічника для допомоги з комерційною частиною, однак косплеєр має бути присутнім на своєму стенді протягом основних годин заходу. Відходити від стенду за власних потреб не забороняється, однак якщо протягом більшої частини часу косплеєр відсутній на стенді, організатори можуть попросити згорнути такий стенд.

4.3. На косплеєрському стенді заборонено брати оплату з відвідувачів за право сфотографуватися, однак дозволяється продавати вже надруковані професійні фотографії.

4.4. Приблизний орієнтир для визначення "значної кількості підписників" — від 25 000 користувачів. Однак відсутність цієї кількості не є категоричною і не означає автоматичне відхилення заявки.

5.1. Крафтовий стенд також має право продажу будь-яких товарів, пов'язаних з франшизою, яку він відтворює. Наприклад, це може бути хенд-мейд з певного всесвіту, сумісна кулінарна продукція, постери, листівки тощо.

5.2. Якщо крафтовий стенд створюється спеціально під фестиваль Kyiv Comic Con 2020, організатори можуть компенсувати частину витрат на створення стенду (до 50%). Для цього необхідно подакти проект стенду і узгодити бюджет з організторами. Увага! Якщо ви хочете отримати компенсацію витрат, проект необхідно подати до 30 квітня (бажано раніше).

6. Адміністрація залишає за собою право відхилити заявку учасника без пояснення причин.

7. Адміністрація залишає за собою право вносити правки в поточні правила без додаткових оголошень.

8. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність і правдивість наданої інформації, а також самостійно відповідають за дотримання прав будь-яких третіх сторін під час реалізації стенду.

9. Учасники самостійно несуть відповідальність за дотримання норм та законів України.

Відповідь на запитання щодо косплеєрських і крафтових стендів ви можете отримати оперативно в нашому чаті: https://t.me/uacosplaychat 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Тип участі
Clear selection
Назва стенду *
Українською або англійською
Наскільки ексклюзивний цей контент? *
Учасник *
Відповідальна особа (ПІБ) *
Тематичний напрямок *
Опис вас як учасника   *
Близько 500 знаків. Українською мовою. Не рекламний текст, а коротко і по суті: коли розпочата професійна діяльність, яка специфіка, які досягнення.
Текст анонсу для сайту і FB українською мовою *
Невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків.
Текст анонсу російською мовою
Невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків.
Картинка анонсу (1024х1024 або наближеного розміру). *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Картинка для програми сайту (1024х1024 або наближеного розміру) із зображенням логотипу компанії та / або фотографії авторів. *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Опис концепції стенду *
Опишіть технічний вигляд стенду або його концепцію. Якщо стенд передбачає наявність активностей, аніматорів — вкажіть це.
Візуалілізація стенду *
Покажіть, як має виглядати стенд. Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Які технічні засоби необхідні для стенду *
Ваш email *
Ваш контактний телефон   *
Посилання на FB сторінку
Посилання на Instagram сторінку
Посилання на Telegram канал
Посилання на ваш сайт, яке буде розміщене на сайті фестивалю
Якщо ви не маєте окремого вебсайту - можна вказати основну сторінку в соц мережі.
Посилання на VK сторінку (не обов'язково)
З правилами фестивалю (https://comiccon.kiev.ua/pravila/) ознайомлені і приймаємо їх *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy