"Keliaujančių architektūros dirbtuvių 2019" savanorių atrankos anketa

Keliaujančios architektūros dirbtuvės skelbia savanorių atranką ir kviečia šią vasarą sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse vaikams ir jaunimui!

PROJEKTO IDĖJA
Keliaujančios Architektūros Dirbtuvės - tai vasaros atostogų metu vykstantis projektas, kuriuo yra siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti įdomus, žaismingas ir įtraukiantis užsiėmimas, įgyvendinamas realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Projekto formatas - 5 dienų kūrybinės dirbtuvės vaikams ir jaunimui, kurių metu yra įrengiama nauja arba perprogramuojama esama miestelio viešoji erdvė. 2019 metų vasarą bus įgyvendintos 7 kūrybinės dirbtuvės mažuosiuose Lietuvos miesteliuose (iki 1000 gyventojų), dirbtuvės bus vykdomos liepos - rugpjūčio mėnesiais. Dirbtuvių metu planuojama ir šviečiamoji kultūrinė programa (filmų peržiūros, vedamos diskusijos ir kt.) visai miestelio bendruomenei - KAD vizitas miestelyje savaime tampa įvykiu.

Aplinka, kurią siekiame sukurti - tai kokybiška, estetiška viešoji (fizinė) erdvė. Tačiau iš patirties žinodami, kad komandos vizitas miestelyje neapsiriboja vien tik viešosios erdvės kūrimu, suprantame, kad vienas projekto tikslų - ir miestelio bendruomenės, kuri kurs ir naudosis ta erdve po dirbtuvių, aktyvinimas.

Pagrindinis projekto tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais, aktyvinti bendruomeninę veiklą ir pilietiškumą mažiausiuose ir/ar sunkiausiai besilaikančiuose Lietuvos miesteliuose.

Vaikai - naujoms idėjoms imliausia bendruomenės dalis, todėl dirbame su jais. Be to, provincijoje tai ir silpniausia, labiausiai pažeidžiama, jautriausia jos dalis, kuri dažniausiai neturi savo balso aplinkos kūrime ar miestelio gyvenime.


PROJEKTO EIGA
Kūrybinių dirbtuvių savanorių komandos bus sudarytos iš architektų, menininkų, mokytojų ir kitų kūrybingų žmonių, vieną savanorį kviečiame prisijungti prie vienos iš septynių komandų. Siekdami dirbtuvėse dalyvaujantiems vaikams ir jaunimui padėti kitaip atrasti ir patirti kasdienes savo miestelio viešąsias erdes, prie komandų kviečiame jungtis performatyviojo meno atstovus (aktorius, šokėjus, muzikantus), taip pat žmones, dirbančius ar besidominčius darbu su bendruomenėmis, kūryba viešosiose erdvėse, darbo su jaunimu patirties turinčius žmones ir kitus projekto tematikai neabejingus savanorius.


Anketą prašome užpildyti iki 2019 m. gegužės 24 dienos.

Planuojama dirbtuvių pradžia - 2019 m. liepos 2 d., 7 dirbtuvės bus vykdomos liepos - rugpjūčio mėnesiais.


Kilus klausimams kreiptis į projekto vadovę Margaritą Kaučikaitę +370 654 14135, arba rašyti el. paštu labas@keliaujanciosdirbtuves.lt


Projektą organizuoja - VšĮ "Architektūros fondas".
Projekto partneris - Lietuvos kultūros taryba.


PRIEŠ PRADĖDAMI PILDYTI ANKETĄ, ĮRAŠYKITE SAVO ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ LAUKELYJE "EMAIL ADDRESS" (BAIGUS PILDYTI ANKETĄ, Į JĮ BUS ATSIŲSTA UŽPILDYTOS ANKETOS KOPIJA):

Email address *
Jūsų pozicija komandoje *
Jūsų vardas ir pavardė *
Your answer
Jūsų telefonas *
Your answer
Jūsų el. pašto adresas *
Your answer
Ar esate dalyvavęs Keliaujančiose dirbtuvėse anksčiau? *
Prie kurių miestelių komandų galėtumėte prisijungti? *
Required
Ar galėtumėte dalyvauti susipažinime su komanda ir mokymuose šiomis dienomis? Susitikimai vyks visas šias dienas Vilniuje, vakarais po darbo. *
Required
Norėtume susipažinti - papasakokite apie save. Ar esate dalyvavę panašiuose projektuose? *
Your answer
Trumpai aprašykite, kodėl norėtumėte dalyvauti Keliaujančiose architektūros dirbtuvėse *
Your answer
Trumpai aprašykite, pateikite nuorodų į kūrybinius projektus, ties kuriais dirbate ar įgyvendinote (menininkams)
Your answer
Kita informacija (jei kas nors liko nepaminėta)
Your answer
Marškinėlių dydis *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service