Liitu STEP programmiga ja leiame just sulle sobiva ja motiveeritud töötaja programmis osalevate noorte seast.
Miks liituda? Me kõik võidame, kui noor, kes tahab oma endist elustiili muuta, saab kiire võimaluse naasta tavapärasesse ellu. Noor, kes on ise otsustanud, et tahab nüüd tööl hakata käima, on juba teinud suure sammu.

Me teame, et on palju tööandjaid, kes sellel teele noori toetada saavad ja tahavad. STEP-programm on vahelüli- otsides tööandjaid, kes oleksid nõus vastu võtma noori, kes on sattunud seadusega pahuksisse.

Teeme omaltpoolt ära palju personalitööd, et leida igale ametikohale sobiv inimene, kes ka sinna pikemaks ajaks tööle jääb. Selleks pakume noortele nõustamist, leiame üles tema tugevad küljed ja valmistame ta ette sobivale töökohale asumiseks.

Programm on noore jaoks vabatahtlik- see tähendab, et sellega liituvad ainult need noored, kes päriselt on otsustanud, et tahavad enda elujärge parandada, kuid neil on raskusi tööle saamisega.STEP-programmiga koostöö näeb välja järgmiselt:
1. Leiame noore, kes sobib teie ettevõttesse.
2. Noore nõustaja võtab teie ettevõtte kontaktisikuga ühendust ning uurib, kas teil on hetkel vabu tööpakkumisi ja juhul, kui on, siis tutvustab teile noore tausta (töökogemust, õigusrikkumisi jm).
3. Kui teil on vaba tööpakkumine ja noore taust teie jaoks sobib, siis laseme noorel teiega ise ühendust võtta ning te saate temaga tavapärase tööintervjuu kokku leppida (noor saab eelnevalt teile saata ka oma CV).
4. Kui peale vestlust tunnete, et noor teie ettevõttesse sobib, siis võite kokku leppida, kas proovipäevas või töötamise alustamise kuupäevas ning sõlmida tavapärase töölepingu (STEP-programmiga mingeid lisalepinguid sõlmima ei pea). Võimalus on ka noor tööle võtta läbi töötukassa teenuse, millega saate 50% meie noorele makstud palgast tagasi (rohkem infot: https://www.tootukassa.ee/content/tooandjale-ja-partnerile/minu-esimene-tookoht).
5. Kui te olete nõus liituma STEP-programmiga, siis jäävad STEP-programmi nõustajad teid edasi toetama nii kaua, kuni seda vajate. Noorele oleme toeks 6 kuud. Toetus on suunatud ennekõike nõustamisele ja võimalike probleemide ennetamisele. Seni ei ole STEP-programmi läbinud noortega seoses tekkinud suuri probleeme, kuid vahel võib olla vajalik ennetavalt tegutseda, et aidata tööandjal, noorel endal või tema mentoril lahendada mõni olukord.


STEP on noorte tööturule kaasamise programm, mis on ellu kutsutud Siseministeeriumi poolt ja on suunatud õigusrikkumise taustaga 15-26-aastaste noorte töölemineku toetamisele Tallinnas ja Harjumaal. Praegu on meie partneriks üle 170 erinevat tööandja, kuid otsime pidevalt ettevõtjaid lisaks.

Küsimuste korral pöörduge STEP-programmi arendusjuhi Liis Seeme poole
e-post: step@step.ee
tel: 58602686
Liitumiseks täida väljad:
1. Ettevõtte nimi: *
2. Kontaktisiku nimi: *
Kontaktisiku telefoni number:
Kontaktisiku e-post: *
3. Ettevõtte tegutsemisvaldkond: *
4. Milliseid töid on teie ettevõttes pakkuda:
5. Millises piirkonnas tööd peamiselt pakute? *
Required
6. Milline peab olema tööle kandideerija keeleoskus? *
7. Mis vanuses inimesi tööle võtate? *
Informeerime teid, et alaealiste puhul (13-16 aastaste- k.a) makstakse järgneval aastal teile 30% makstud töötasust tagasi. Lisainfo: https://www.tootukassa.ee/content/tooandjale-ja-partnerile/alaealise-tootamise-toetus
Vajadusel võite kommenteerida:
8. Kas teie jaoks oleks kergem, kui noor tuleb teie juurde tööle läbi teenuse "Minu I töökoht"?
Minu I töökoht on Eesti Töötukassa palgatoetus, mille puhul makstakse kuni 50% noorele makstud palgast tööandjale tagasi kuni 12 kuu eest. Lisaks toetatakse noore koolitamist 2 aasta jooksul kuni 2500 euroga. Rohkem infot: https://www.tootukassa.ee/content/tooandjale-ja-partnerile/minu-esimene-tookoht
Clear selection
Vajadusel võite kommenteerida:
10. Palun tooge välja oma pakutavate töökohtade keskmine (või täpne) palgasuurus
Palgainfo on konfidentsiaalne ning me ei avalda seda kellelegi. Palga suurust on meil tarvis teada, et saaksime võimalikult täpselt pakkuda noorele sobivat töökohta (st, et arvestame sellega, kui suurt sissetulekut on noorel tarvis minimaalselt, et iseseisvalt ära elada- eriti puudutab see noori, kellel on ka võlakohustus).
11. Pakume meiega liitunud ettevõtete töötajatele ka tasuta mentorkoolitust. Kas soovite infot koolituse toimumise aja ja sisu kohta?
Koolitus on kasulik kõikidele töötajatele ettevõttes. See lühendab uute töötajate kohanemisaega ning töökeskkonda sissesulandumist.
Clear selection
Lisage e-posti aadress, kuhu võime mentorkoolituse kohta infot saata:
12. Kui teil on õigusrikkumise liike, mille puhul te pole kindlasti valmis inimest tööle võtma, siis tooge need välja siin:
Garanteerime, et välja toodud õigusrikkumise puhul me ei saada vastava taustaga noori teie juurde vestlusele!
Vajadusel võite lisada vajalikku infot siia:
Küsimuste korral pöörduge STEP-programmi arendusjuhi Liis Seeme poole- e-post: step@step.ee; tel: 58602686.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy