Анкета-опитування щодо «Курсу організаційного зростання» для лідерів ОГС
Шановні партнери!

Насамперед щиро дякуємо Вам за небайдужість та готовність спільно працювати над посиленням інституційної спроможності як власних організацій, так і громадського сектору загалом.

Враховуючи Ваші запити і потреби, про які Ви вказували під час попередніх обговорень та опитувань, а також аналізуючи успіхи й особливо невдачі організацій при здійсненні діяльності та залученні фінансування, ми вирішили об’єднати зусилля і розпочати роботу задля отримання більш системного результату в розвитку громадського потенціалу, і Ваших організацій, зокрема.

В наших амбітних планах є впровадження різних форм і заходів, які допомагатимуть усім учасникам бути більш ефективними у діяльності та залученні ресурсів. Ми хочемо Вас чути, з Вами ділитися, взаємодіяти і спільно впроваджувати важливі суспільні ініціативи. Однак нам усім потрібно думати як це зробити ефективно і розвиватися. Лише в такому разі ми можемо очікувати на успіх і розраховувати на підтримку від різних донорських (і не тільки) організацій.

Ми пропонуємо розпочати більш системну роботу і першим кроком у цьому напрямку є «Курс організаційного зростання» для лідерів Ваших організацій. Цей курс складається з базових 8-10 навчальних сесій на різні теми і побудований на основі узагальнення Ваших попередніх пропозицій. Динаміка курсу буде плануватися на основі побажань та можливостей учасників.

Очікується, що ми будемо розпочинати цю роботу вже найближчим часом і готові вкладати в це власний час, вміння, ресурси і шукатимемо висококваліфікованих фахівців, які допоможуть нам якісно провести цей Курс. Також ми працюємо і будемо працювати далі над пошуком ресурсів з різних джерел для якісної реалізації Курсу та наших спільних подальших ініціатив.

І наостанок відверто мусимо зазначити, що, на жаль, ми маємо можливість поки що запросити досить обмежену кількість учасників.

Тож, просимо Вас відповідально заповнити пропоновану Анкету. На основі узагальнення Ваших відгуків ми постараємося знайти найбільш комфортний і прийнятний варіант для всіх.

Звертаємо Вашу увагу, що Курс розрахований виключно для активістів з Рівненської і Волинської областей.

З повагою
колектив РОГО «Комітет виборців України»

Прізвище, ім`я, по батькові (повністю) *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Контактний e-mail *
Your answer
Ваша (особиста) сторінка (-и) в соцмережах *
Your answer
Населений пункт та область, де Ви проживаєте *
Your answer
Повна назва громадської організації чи ініціативи, яку Ви представляєте *
Your answer
Чому Вас цікавить можливість взяти участь у програмі «Курс з організаційного зростання»? *
Your answer
Чи готові Ви особисто проходити навчання за Курсом? *
Який день тижня Вам буде найзручнішим для проведення заходів у рамках курсу? (можна обрати кілька варіантів) *
Required
Який час для відвідування заходів Вам був би зручний у робочий день (з понеділка по п’ятницю) (вкажіть конкретний часовий проміжок)? *
Your answer
Який час для відвідування заходів Вам був би зручний у вихідний день (субота-неділя) (вкажіть конкретний часовий проміжок)? *
Your answer
Виберіть із пропонованих орієнтовних тем Курсу ті, які для Вас є найбільш важливими *
Required
Чого Вам найбільше не вистачає для ефективної реалізації своїх ідей/ініціатив/проектів? *
Required
Заповнюючи цю форму, Ви надаєте згоду на зберігання та обробку персональних даних, згідно із Законом України «Про захист персональних даних». *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms