Lista rezerwowa na VIII Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych koło Krakowa 27-28 kwietnia 2019
Uprzejmie informujemy, że zapisy na warsztaty zostały zamknięte – limit zgłoszeń został wyczerpany prędzej niż ktokolwiek z nas mógł przypuszczać! Jeśli jednak bardzo chcesz z nami śpiewać, możesz dołączyć do listy rezerwowej, wypełniając poniższy formularz. Jeśli zwolni się jakieś miejsce, odezwiemy się do Ciebie :)

Pozdrawiamy,

Zespół Organizacyjny
VIII Warsztatów Gospel w Więcławicach Starych
przy Stowarzyszeniu Pełna Chata

Ps. Poniżej przypominamy cennik wraz z terminami płatności, ALE PROSIMY NIE DOKONUJ PRZELEWU za warsztaty, dopóki nie otrzymasz od nas maila z wyraźną informacją, że znalazło się dla Ciebie miejsce.

CENNIK

Do 17 marca 2019 obowiązują CENY PROMOCYJNE:

> Zgłoszenia indywidualne:
– 65 zł dla osób dorosłych
– 45 zł dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat
> Zgłoszenia grupowe (grupa = minimum 10 osób):
– 55 zł za osobę w dowolnym wieku.

Od 18 marca do 23 kwietnia 2019 obowiązują CENY REGULARNE:

> Zgłoszenia indywidualne:
– 85 zł dla osób dorosłych
– 55 zł dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat
> Zgłoszenia grupowe (grupa = minimum 10 osób):
– 70 zł za osobę w dowolnym wieku.

W cenie warsztatów zapewniamy śpiewnik, wodę, kawę, herbatę oraz miłą, rodzinną atmosferę na zielonej, podkrakowskiej wsi.

Uwaga! Dzieci w wieku do 12 lat mogą brać udział w warsztatach o ile mają ze sobą osobę dorosłą jako opiekuna.

Email address *
Rodzaj zgłoszenia *
Oznacz, czy zapisujesz się sam(a) czy też z grupą znajomych, aby skorzystać ze zniżki. W przypadku zgłoszeń grupowych prosimy o wcześniejszego maila na adres straznicakultury@gmail.com z listą członków grupy.
Nazwa grupy
W przypadku zgłoszeń grupowych, KAŻDY członek grupy musi podać nazwę swojej grupy. Jest to warunek konieczny, aby skorzystać ze zniżki grupowej.
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Telefon *
Your answer
Sekcja głosu *
Skąd do nas przyjeżdżasz? Podaj nazwę miejscowości wraz z kodem pocztowym. *
Your answer
Obiady *
Uczestnikom warsztatów proponujemy obiad w formie cateringu. Koszt posiłku wynosi 18 zł dziennie (w tej cenie jedno danie do wyboru: mięsne lub wegańskie). Jeśli chcesz wykupić obiady, oznacz rodzaj posiłku w sobotę i w niedzielę i przygotuj odpowiednią kwotę W GOTÓWCE na dzień rozpoczęcia warsztatów. Prosimy o przemyślaną decyzję – uprzejmie informujemy, że w pobliżu miejsca warsztatów nie ma punktów gastronomicznych, jest tylko jeden sklep spożywczy. Dlatego jeśli chcesz zapewnić sobie ciepły posiłek, warto zamówić obiady zawczasu :) Nie gwarantujemy realizacji zamówień składanych w ostatniej chwili. UWAGA! PŁATNOŚĆ ZA OBIADY WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ W DNIU ROZPOCZĘCIA WARSZTATÓW.
Sobota
Niedziela
Noclegi
Uczestnikom warsztatów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na noc, możemy zaproponować bezpłatny nocleg na materacach w Szkole Podstawowej w Więcławicach Starych, która znajduje się w odległości 200 metrów od Strażnicy Kultury, czyli miejsca warsztatów. Sypialnie będą urządzone w salach lekcyjnych. Szkoła jest wyposażona w łazienki z prysznicami (na korytarzach). W szkole będzie też dostępne zaplecze kuchenne. Jeśli chcesz skorzystać z noclegu, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym oraz zabierz ze sobą śpiwór i prześcieradło (oraz jaśka pod głowę, jeśli bez niego nie uśniesz :) Koszt noclegu 0 zł.
Wpłaty *
PROSIMY NIE DOKONUJ PRZELEWU za warsztaty dopóki nie otrzymasz od Organizatorów maila z wyraźną informacją, że znalazło się dla Ciebie miejsce. Jeśli otrzymasz takie potwierdzenie, wówczas wyślij przelew na konto bankowe Organizatora w terminie do 17 marca 2019 (w cenach promocyjnych) lub do 23 kwietnia 2019 (w cenach regularnych). Organizator: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata”, ul. Dworska 1, Więcławice Stare, 32-091 Michałowice. NUMER KONTA BANKOWEGO: 56 8589 0006 0180 0550 5438 0001 (Bank Spółdzielczy Rzemiosła). TYTUŁ PRZELEWU: Gospel Więcławice + Imię i nazwisko uczestnika warsztatów + (opcjonalnie) Nazwa grupy. WAŻNE: prosimy nie wpisywać w tytule przelewu jakichkolwiek dodatkowych informacji. W przypadku zgłoszeń grupowych, prosimy o wcześniejszego maila na adres straznicakultury@gmail.com z listą członków grupy. Uwaga! Prosimy NIE płacić przelewem za obiady. PŁATNOŚĆ ZA OBIADY WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ W DNIU ROZPOCZĘCIA WARSZTATÓW.
Zwroty / rezygnacje *
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, wpłaty nie są zwracane. Istnieje jednak możliwość zgłoszenia na swoje miejsce innej osoby po uprzednim poinformowaniu organizatora. Zwrot wpłaconej kwoty jest możliwy jedynie w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora lub wcześniejszego zamknięcia zapisów z powodu wyczerpania limitu miejsc.
Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” z siedzibą pod adresem: ul. Dworska 1, Więcławice Stare, 32-091 Michałowice, KRS: 0000362491, NIP: 5130211548, REGON: 121314377, tel. 733029009, email: straznicakultury@gmail.com (administrator), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej: RODO), w celach związanych z realizacją niniejszego zgłoszenia. Dane będą przetwarzane do upływu przedawnienia roszczeń z tytułu przesłanego zgłoszenia. Mam prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16–21 RODO. Jeżeli uznam, że moje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będę mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zgłoszenia.
Zgoda na przesyłanie informacji drogą elektroniczną *
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi drogą elektroniczną informacji związanych z niniejszym zgłoszeniem.
Zgoda na wykorzystanie i publikację wizerunku *
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację mojego wizerunku przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” – organizatora Warsztatów Gospel w Więcławicach Starych. Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie, użytkowanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym wersji elektronicznej w globalnej sieci www i w formie drukowanej. Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych.
Zgoda marketingowa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji o ofercie, nowościach, promocjach, produktach i usługach w tym szczególnie Warsztatach Gospel, realizowanych przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży „Pełna Chata” z siedzibą w Więcławicach Starych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego związanego z informacjami o ofercie, nowościach, promocjach, produktach i usługach w tym szczególnie Warsztatach Gospel realizowanych przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży „Pełna Chata” z siedzibą w Więcławicach Starych. Zgoda jest dobrowolna, wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.
Skąd wiesz o naszych warsztatach? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service