Реєстрація на mini-EdCamp Nosachiv "Педагогіка партнерства у Новій українській школі". 16 лютого 2019 року. Черкаська обл., Смілянський район, Носачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Запрошуємо колег 16 лютого 2019 року до участі у mini-EdCamp Nosachiv ""Педагогіка партнерства у Новій українській школі"". Для подачі заявки на участь треба заповнити цю анкету. Зверніть увагу, що (не)конференція у с. Носачів буде тривати з 9.30 до 17.00. Тільки при Вашій готовності приділити ВЕСЬ день 16 лютого 2019 року участі у нашому освітянському форумі, ми пропонуємо Вам заповнити цю анкету, що займе хвилин 10-15.

Наш захід відбудеться у форматі mini-EdCamp. Це означає, що кожен із учасників вільно обиратиме, до якої саме спільної роботи він хоче приєднатися. Програму ми вже формуємо - і маємо досить цікавих подій, про які напишемо пізніше. Водночас ми відкриті до пропозицій - і готові надати можливість провести свій локальний захід: лекцію, дискусію, майстер-клас, тренінг тощо. Пропонуйте! Для цього у реєстраційній формі є відповідний розділ.

Форма реєстрації буде відкрита до 24:00 четверга 24 січня 2019 року. Після цього до 7 лютого 2019 року ми будемо проводити телефонні інтерв'ю та запрошувати до участі. Після заповнення Ви отримаєте копію Вашої анкети на вказану електронну пошту.

ВАЖЛИВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ.
У школі ми можемо прийняти для участі у нашому EdCamp близько 120-125 учасників. Тому просимо Вас поставитися із розумінням, якщо кількість заявок буде великою і доведеться запросити не всіх.
У такому випадку перевагу до запрошення матимуть колеги, які найбільш детально відповіли на запитання анкети.

Більше про підготовку до EdCamp Nosachiv Ви можете дізнатися на сторінці події
https://www.facebook.com/groups/144967002819102/

Чекаємо на Вас!

Сподіваємося на плідну спільну роботу.

Оновлюємо освіту разом.

Будь ласка, УВАЖНО перевірте свої контактні дані: якщо Ви неправильно повідомите адресу електронної пошти або телефон, ми, на жаль, не зможемо з Вами зв'язатися та запросити до участі.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service