Реєстраційна форма учасника олімпіади
Всеукраїнська олімпіада з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Мета: виявити математично обдарованих вступників, допомогти їм перевірити і розвинути свої здібності, а переможцям надати пільги при вступі на математичні спеціальності Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (додаткові 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з математики). Брати участь можуть особи, що здобувають повну загальну середню освіту у 2017 році або здобули її раніше.

Дистанційний тур: 10 завдань творчого характеру розміщуються на веб-сайті олімпіади 26 лютого, адреса: www.mif.pu.if.ua/matholymp2017

До 25 березня 2017 року написані власноручно розв’язання (не обов’язково всіх) завдань з достатніми поясненнями учасники: надсилають у деканат факультету звичайною поштою або подають особисто або надсилають електронною поштою на адресу matholymp@pu.if.ua якісні скани чи фото сторінок роботи.

Про отримання електронного листа організатори повідомляють на електронну адресу відправника. Отримання розв’язків, надісланих звичайною поштою, можна перевірити за телефоном деканату: +380-342-59-61-08.

Попередні результати будуть оприлюднені на веб-сайті олімпіади 27 березня. Учасники, незгідні з оцінюванням виконаних завдань, можуть до 11.00 29 березня подати у деканат факультету письмову заяву до апеляційної комісії, у якій вказати причину незгоди. Апеляції щодо результатів дистанційного туру відбудуться 29 березня з 12.00 в ауд. 316.

Email address
Прізвище учасника
Your answer
Ім'я учасника
Your answer
По батькові учасника
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Населений пункт
Your answer
Школа
Your answer
Які спеціальності факультету планую вибрати
Required
Бажаю отримати інформацію щодо вступу на електронну скриньку
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms