Jak przeżyć dotacje? - Formularz rejestracyjny
Urząd Miasta Mikołów zaprasza na bezpłatny cykl 4 warsztatów skierowanych do przedstawicieli organizacji pozarządowych realizujących projekty współfinansowane z budżetu Gminy Mikołów.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie. ostatnie spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 9:00 ph.: Efektywna ewaluacja i sprawozdanie

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, ponieważ każdy warsztat ma ograniczona liczbę miejsc

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, ze zm. ), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Burmistrza Miasta Mikołowa. Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Miasta Mikołowa z siedzibą w Mikołowie Rynek 16, 43-190 Mikołów. Odbiorcami tych danych są pracownicy Urzędu Miasta Mikołowa. Cel zbierania danych osobowych polega w szczególności na prowadzeniu działań szkoleniowych, doradczych, animacyjnych i informacyjno-promocyjnych, rekrutacji, bieżącej działalności, w tym promocji działań i sprawozdawczości. Dane są przekazywane dobrowolnie. Informujemy także o prawie do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Imie i nazwisko
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Nazwa organizacji
Your answer
Zapisuję się na następujące szkolenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service