Тренінг "Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз" в Дрогобичі
Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International 25-26 червня проводить дводенний тренінг в Дрогобичі «Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз». Під час заходу учасники дізнаються більше як запобігти вчиненню корупційних діянь на місцевому рівні та як знайти підтримку в інших громадських та міжнародних організаціях.

Цей тренінг – чудова можливість отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, від практиків з успішним досвідом проведення антикорупційних кампаній в регіонах.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Стать *
Вік (скільки повних років Вам уже виповнилося?) *
Your answer
Яку організацію Ви представляєте? *
Your answer
Посада в організації *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Місто, яке представляєте *
Your answer
Чи є у Вас спеціальне харчування? *
Прочитайте інформацію, що надано нижче. Якщо погоджуєтесь, зазначте згоду з умовами подання анкети, поставивши відмітку в полі внизу:
1) Заповнення анкети не означає автоматичного запрошення до участі у заході. За результатами розгляду анкет буде сформований список учасників, які будуть повідомлені про це окремим листом. Організатори залишають за собою право переглядати список фіналістів і додавати / прибирати осіб з нього.
2) Персональні дані, що зібрані під час заповнення цієї анкети і під час самого заходу, будуть використовуватись для ведення бази даних учасників і учасниць заходу (для подальшого розповсюдження інформації про результати події), а також бази даних отримувачів проектної інформації (для подальшої розсилки анонсів / запрошень на події Transparency International в Україні, ПРООН в Україні, #USAID_ВзаємоДія!, #USAID_Долучайся!, Міжнародного фонду Відродження). Організатори не гарантують захисту даної бази від протиправного втручання третіх осіб.
Я ознайомлений(а) з правилами, що викладено вище *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service