Açılış Konuşmaları ve WOW Söyleşi // Opening Remarks and WOW in Conversation
- Açılış Konuşmaları
- WOW Sunar: Suhaiymah Manzoor-Khan'dan "Nefessizlik geçici bir durum değildir": Bu özel WOW etkinliğinde, yazar, şair ve aktivist Suhaiymah Manzoor-Khan’ın şiir videosu paylaşılacak. Bu işte de olduğu gibi, Suhaiymah bizleri kendimizi bulduğumuz yaşanılmaz durumlara dayanarak başka bir gerçekliğe ulaşmak için çalışmamızı sağlayacak araç ve inançla donatmak üzere üretiyor.
- WOW Söyleşi: Jude Kelly ve Zeynep Miraç: Zeynep Miraç’ın WOW Vakfı Kurucu Direktörü Jude Kelly’i ağırlayacağı bu açılış sohbetinde konuşmacılar, pandemiyle yaşamaya devam eden dünyada dayanışmanın kadınlar için ne anlama geldiğini WOW festivallerinin yaratıcı kadınların sanatla kurguladığı farklı değişim yöntemlerini ve kolektif eylemin değerini nasıl ele aldığını konuşacaklar.
//
- Opening Remarks
- WOW Presents: Suhaiymah Manzoor-Khan’s "Breathlessness is not a momentary condition": In this exclusive WOW event, we will be screening the poetry video of writer, poet and activist, Suhaiymah Manzoor-Khan. As in this work, Suhaiymah creates to equip herself and others with the tools and faith to resist the unliveable conditions we find ourselves in, and work towards another reality.
- WOW In Conversation: Jude Kelly & Zeynep Miraç: In this opening talk, where Zeynep Miraç will host the Founding Director of the WOW Foundation Jude Kelly, the speakers will discuss what solidarity means for women in a world that continues to live with the pandemic, and discuss how WOW festivals showcase various methods of change that creative women come up with, and the value of collective action.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız // Name *
Soyadınız // Surname *
E-posta adresiniz // E-mail *
Telefon numaranız // Mobile phone number *
Gizlilik Bildirimi
WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmesinin yapılması amacıyla toplanacak bilgilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. Bilgilerinizin nasıl toplanıp, kullanılacağını belirlemekten British Council sorumludur.

Belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizi işlemenin yasal dayanağı, vermiş olduğunuz rıza beyanıdır. Katılımcılar verilen rıza beyanını herhangi bir zamanda geri çekme hakkına sahiptir.

Kişisel verilerinizin bu koşullarda toplanmasını kabul etmeniz, verilerinizin aşağıdaki kişi/kurum ve/veya kuruluşlarla paylaşılması hakkını vermiş olmanız anlamına gelir.

WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmelerin yapılabilmesi amacı ile, British Council'in yetkilendirdiği kişiler aracılığı ile toplanan veriler British Council'ın anlaşmalı olduğu değerlendirici ile paylaşılacaktır. Verilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. British Council Türkiye Gizlilik Politikası hakkında detaylı bilgi için: www.britishcouncil.org.tr/privacy-terms 

Burada belirtilen amaçlar dışında kişisel verileriniz, açık izniniz olmadan British Council dışında paylaşılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen gerekli amaçlara ulaşmak amacıyla, Microsoft platformu kullanılacak ve bu veriler Microsoft sunucularında barındırılacaktır. Kişisel bilgileriniz daha sonra güvenli bir şekilde British Council'ın Türkiye ofislerindeki ortak sürücülere aktarılacak ve saklanacaktır.

Verileriniz proje bitiminden sonra (20 Mart 2022) yedi yıl boyunca saklanacaktır. Bu süre mali kayıtlar için 10 yıl, geri bildirim/değerlendirme anketleri için 4 yıl ve proje değerlendirme raporları için 10 yıldır.
Veri Koruma Beyanı
British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgili bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

2018 Veri Koruma Yasası/GDPR kapsamındaki haklarınızdan herhangi birini kullanmak için lütfen IGDisclosures@britishcouncil.org adresinden bizimle iletişime geçin.

Haklarınız, şikayet prosedürleri ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.britishcouncil.org/privacy adresindeki web sitemizin Gizlilik bölümüne bakabilir veya yerel British Council ofisi ile customer.services@britishcouncil.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy