TRICLUB sezon 2017/2018
Zapraszamy do zapisów na treningi TRIATHLONOWE, które będą odbywać się zgodnie z załączonym harmonogramem.
Dołączyć może każdy! Nie obawiaj się o swój poziom zaawansowania. Treningi są tak skonstruowane, aby każdy dał radę i w pełni skorzystał z treningu.

Treningi pływackie przy ul. Esperanto ruszają od 5.09.2017. Od listopada pływackie treningi grupowe będą odbywały się na pływalni przy ul. Inflanckiej (termin uzależniony od czasu ukończenia remontu).

Zapoznaj się z cennikiem i pakietami zamieszczonymi poniżej.

Osoby, które chcą zarezerwować miejsce w grupie, proszone są o wypełnienie poniższego formularza. W odpowiedzi dostaniesz dalsze instrukcje.

Opis pakietów znajdziesz tutaj:

W razie pytań lub wątpliwości prośba o kontakt e-mailowy: warszawa@triclub.pl lub telefoniczny: 732 938 262.

Email address
Nazwisko
Your answer
Imię
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Harmonogram treningów TRICLUB w sezonie 2017/2018
Jaki jest twój poziom zaawansowania?
Required
PŁYWANIE - treningi grupowe: wejście na basen w cenie pakietu. E - Esperanto, I - Inflancka (Inflancka od listopada)
PŁYWANIE - treningi techniczne: grupa 3-osobowa, nauka pływania i/lub doskonalenie techniki, wejście na basen dodatkowo płatne.
Pakiet TRIATHLON: wtorkowe treningi biegowe, sobotnie treningi kolarsko/biegowe, grupowy plan treningowy (plan zawiera zadania z treningów grupowych oraz zadania do samodzielnej realizacji).
Pakiety INDYWIDUALNE: idywidualne podejście dostosowane do celów i możliwości zawodnika.
Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na treningu. Rezerwacja następuje w momencie wniesienia opłaty za dany trening.
Required
Wypełniając i przesyłając formularz oświadczam, że mój stan zdrowia pozwala mi na uczestnictwo w treningach sportów wytrzymałościowych i nie są mi znane jakiekolwiek przeciwwskazania do uczestnictwa w treningach przygotowujących do triathlonu. Korzystam z usług TRICLUB na własną odpowiedzialność.
Required
Wypełniając i przesyłając formularz wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez TRICLUB (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) w celach związanych z działalnością lub promocją działalności prowadzonej przez TRICLUB.
Required
Pytania? Napisz.
Your answer
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms