CAVE CANEM - registrační formulář
V tomto formuláři se můžete přihlásit na hru. Je rozdělen do částí: v první řešíme různé spíše byrokratické náležitosti, v druhé části se budeme bavit o dovednostech a omezeních, ve třetí části se podíváme na to, jakou postavu byste chtěli hrát, a čtvrtá část je vyhrazena vzkazům a poznámkám.
Celý dotazník se dá stihnout za 20 minut, nejdéle jeho vyplňování může trvat hodinu. I pokud se budete hodně rozmýšlet, myslíme, že vám víc než hodinu nezabere. Řada otázek je také dobrovolná – těm věnujte pozornost, jen pokud chcete.
Registrace bude postupovat intervalově. První interval trvá od pondělí 1.1. do pondělí 15.1. v 18:00, případný druhý od pondělí 15.1. do středy 31.1. Všechny přihlášky došlé v rámci jednoho intervalu pro nás mají stejnou váhu, není tedy třeba nikam spěchat. Jakmile vyhodnotíme první várku přihlášek, ozveme se vám s nabídkou dvou herních skupin, ze kterých si vyberete tu svému srdci bližší a následně vám zpřístupníme dokumenty skupiny.
Jméno hráče *
Zde prosím vyplňte své jméno. Je pro nás důležité, abyste vyplnili své skutečné občanské jméno: pro účely jakéhokoliv zveřejňování pak budete moct vystupovat pouze pod přezdívkou.
Your answer
Jméno FB
Pro dohodu skupin budeme využívat FB skupiny jako dobrovolnou možnost. Pokud na Facebooku používáš jiné než reálné jméno, prosím, uveď ho. Pokud si plánujete založit profil jenom kvůli komunikaci před hrou, napište jak se bude váš profil jmenovat. Pokud za žádnou cenu nechceš užívat FB, napiš nám do odpověni "TOHO BOHDÁ NEBUDE".
Your answer
Přezdívka (nepovinná otázka)
Pokud chcete v kontaktu s dalšími uživateli používat přezdívku, prosím, napište nám ji sem. Pokud si přejete, abychom používali pro soupisy hráčů a tak podobně jen přezdívku a nikoliv vaše jméno, napište prosím "POUZE (doplňte přezdívku)".
Your answer
Datum narození *
Zde prosím uveďte své datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
E-Mailový kontakt *
Doplňte prosím adresu, na které je možné vás zastihnout.
Your answer
Telefonní číslo *
Vaše telefonní číslo je pro nás důležité pro možnost rychlejší komunikace. Navíc vaše telefonní číslo slouží jako variabilní symbol vaší platby.
Your answer
Chci se zúčastnit... *
V případě že bude na daný běh překročena kapacita, budeme účastníky losovat. Pokud se chcete přihlásit na oba běhy, je potřeba vyplnit přihlášku dvakrát. Je pravděpodobné, že pokaždé chcete mít jiný zážitek, a to nám jeden dotazník pro oba běhy neumožňuje zjistit.
Cena *
V ceně hry je strava, kostým a hra začínající ve středu večer a končící v sobotu večer.
Obvod hrudníku/ pasu / boků *
Změřte prosím krejčovským metrem své obvody v centimetrech a uveďte je ve formátu "(obvod hrudníku) / (obvod pasu) / (obvod boků). Tyto informace jsou pro nás velmi důležité pro rozdělování kostýmů!
Your answer
Výška v centimetrech *
Vaše výška nám pomůže vybrat vám co nejlépe padnoucí kostým.
Your answer
Obvod hlavy v centimetrech *
Uveďte prosím obvod hlavy v centimetrech. Řada kostýmů počítá s pokrývkou hlavy
Your answer
Máte ke svým mírám ještě co dodat?
Například extra dlouhé končetiny, speciální poznámky...cokoliv, co nám chcete sdělit.
Your answer
Máte nějaká stravovací omezení?
Jídlo zajišťujeme pouze ve verzích s masem, vegetariánskou a pro zdravotní diety (celiaci atd.). V případě, ze se stravujete jinak (paleo/ raw/ vegan), nemůžeme vám smysluplně jídlo poskytnout a doporučíme si vzít vlastni. Jídelníček se pokusíme vyvěsit s náskokem několika dni, protože se ale snažíme najít akční ceny, nemůžeme ho do posledních dni garantovat.
Your answer
Alergie či jiná fyzická omezení?
Vypište dle vlastního pohledu na to, co by vás mohlo omezovat. Pokusíme se vám vybrat skupinu tak, abyste si hru co nejlépe užili.
Your answer
Chcete sebou vzít dítě?
Pokud ano, kolik a jak staré? A kdo všechno z jejich rodiny tam bude?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy