PŘIHLÁŠKA NA SVĚTOVÉ ODPOLEDNE
Milí Světoví učitelé,

srdečně vás zveme na Světové odpoledne, které se uskuteční v pátek 6. března 2020 od 13 do 17 hodin v prostorách IC OSN (Železná 24, Praha 1). Kromě sdílení zkušeností s dalšími učitely Světových škol se můžete těšit na zajímavého hosta, chutné občerstvení a po skončení programu také na volný lístek do kina na jeden z filmů festivalu Jeden svět.

Prosíme o vyplnění krátké přihlášky níže, nejpozději do 9. února 2020. Z důvodů omezené kapacity je možné hlásit jednoho až dva učitele za jednu školu. Pokud budete potřebovat, můžeme vám uhradit cestu i ubytování z pátku na sobotu.

S eventuálními dotazy prosím kontaktujte koordinátora/koordinátorku z organizace, skrze kterou jste v projektu Světová škola přihlášeni. V případě nesnází s přihlášením skrze tento formulář prosím pište na e-mail: kristyna.hejzlarova@adra.cz.

Těšíme se na setkání s vámi!

S pozdravem,

tým Světové školy
1. Jméno a příjmení *
Your answer
2. Škola *
Your answer
3. Email *
Your answer
4. Kontaktní telefon *
Your answer
5. Po skončení programu mám ZÁVAZNĚ zájem o zajištění lístku zdarma do kina na film v rámci festivalu Jeden svět. Výběr filmu provede pořadatel. *
6. Mám zájem o zajištění ubytování zdarma v Praze z pátku 6. 3. 2019 na sobotu 7. 3. 2019. *
7. Máte nějaké speciální stravovací požadavky? *
Your answer
8. Níže potvrďte, že si s sebou na setkání přivezete jednu věc (fotku, žákovský výstup, plakát, pozvánku, článek, lekci, informační dopis partnerům apod....cca A4), která souvisí s něčím, co se Vám v projektu povedlo a na co jste pyšní a chcete to s ostatními sdílet. *
Your answer
9. Komentáře, otázky:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy