Přihláška na podzimní vaření z místních surovin s Hnutím DUHA
Lokální hostina - podzimní společné vaření s Hnutím DUHA

Zveme vás na podzimní vaření podle principů zodpovědné spotřeby, z lokálních surovin od našich farmářů. V průběhu odpoledne si připravíme lokální hostinu a budeme si přitom povídat o možnostech získávání lokálních potravin, principech šetrném zemědělství a nakládání s půdou, drobných zemědělcích a jejich podpoře a další souvislostech spotřeby a výroby potravin. A u toho se skvěle najíme!

Workshopem nás bude provázet Alena Malíková z olomouckého Bioinstitutu, ve kterém se věnuje zejména problematice hospodaření se zemědělskou půdou. Je spoluzakladatelkou Nadace Pro půdu, členkou a šiřitelkou myšlenky komunitou podporovaného zemědělství a členkou sdružení PILGRIM. S přáteli založila Družstvo Viktoria LOCA - bezobalový obchůdek s převahou místních potravin. Žije v Příboře, s manželem mají dohromady čtyři děti a pět vnoučat.

KDY: pondělí 29. října od 16:00 do 20:00
KDE: Jezírko (pracoviště Lipky), Brno-Soběšice čp. 97(http://www.lipka.cz/jezirko-kontakty?idm=89).

Účast je zdarma, ale počet míst je omezený, je tedy potřeba se přihlásit přes tento formulář.

Workshop je připraven Hnutím DUHA v rámci projektu Citizen's CAP - urban & rural food stories spolufinancovaném Evropskou komisí.

Vyplněním přihlašovacího formuláře udělujete Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic, IČ 15547779, souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu formuláře na přihlášce pro účely kontaktování a koordinace workshopu. Zaškrtnutím odpovědi "ano" na otázku "Máte zájem o zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA? " udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA.

Kterýkoli souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na osobni.udaje@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů v Hnutí DUHA najdete na http://www.hnutiduha.cz/informacni-memorandum.

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Je nějaké jídlo nebo potraviny, které nejíte?
Your answer
Máte zájem pomoci nám se sestavením menu, případně zajištěním surovin na vaření? (Náklady na suroviny budeme hradit my.) *
Required
Máte zájem o zasílání emailového zpravodaje o činnosti Hnutí DUHA? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Hnutí DUHA, Friends of the Earth, Czech Republic. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms