Lesní říše - tvorba nové postavy
Vítej! Zdravíme nového, budoucího člena obyvatel Lesní říše! V tomto formuláři si můžeš vytvořit svou novou postavu podle pravidel uvedených na webu Lesní říše. Než-li údaje odešleš orgům, budeš si moci vybrat, že přijdou zároveň na tvůj email. Glejt průkazní ti vytvoří orgové a budeš ho mít k dispozici na každé akci. Na začátku každé akce ho dostaneš a na konci odevzdáš.
Email address *
Jméno a příjmení hráče *
To kdyby se sešlo více postav stejného jména nebo jsme se potkali i v reálné části světa.
Your answer
Další kontakt na mě
Možná budeš mít dojem, že víc kontaktů nám pomůže lépe se zkontaktovat.
Your answer
Jméno mé postavy *
Doporučujeme takové, aby sis ho dokázal zapamatovat ty i ostatní. Nezapomeň, že vstupuješ do hry jako obyčejný obyvatel. Takže zapomeň na všelijaké tituly. Žádné nemáš. Také si uvědom, že tě tím jménem budou ostatní oslovovat. Takže je možné, že dlouhé a složité jméno si všichni nějak zkrátí a přizpůsobí.
Your answer
Rasa mé postavy *
Zaškrtni jednu rasu. Pokud jsi míšenec, zaškrtni obě rasy. Nikdy nelze smísit více než dvě rasy. Tak jich nezaklikávej víc.
Required
Přemluvitelnost mé postavy *
Zadej číslo od jedné do dvaceti. Nezapomeň, že počet Grešlí, s kterými vstupuje tvá postava do Lesní říše, je dán vzorcem 20 - Přemluvitelnost = počet mých bílých grešlí.
Your answer
Jsem vyznavač některého z božstev Lesní říše
Tvá nová postava se nyní nemusí k žádnému z bohů přiklonit. Dokonce ani v budoucnu. Je to jen jedna z mnoha herních možností.
Vybral jsem si tuto jednu základní Dovednost *
Do začátku máš k dispozici pět Skaldů, které můžeš přeměnit do jedné z Dovedností postav. Také si nemusíš vybrat žádnou z Dovedností a nést si těchto pět Skaldů do první hry. Někteří to tak dělají.
Další informace o mé postavě
Pokud nám chceš sdělit ještě něco o své postavě (minulost, postoje, zvláštnosti....), neváhej. Čím víc toho o postavách víme, tím větší zábavu jsme jim schopni ve světě Lesní říše nachystat.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms