Wysyłka - książka 'Wyobraźnia...'

Wysyłki odbywają się na koszt Zamawiającego.

Możliwa jest wysyłka kurierem albo do paczkomatu InPost.
Opcjonalnie - pocztą rejestrowaną (jednak ze względu na wagę i wymiary będzie to najmniej ekonomiczna forma wysyłki).
➡️ Możliwe będzie zamówienie i opłacenie wysyłki przez stronę www.loesje.pl albo samodzielne wygenerowanie etykiety i przekazanie jej Loesje mailowo do wydruku.

➡️ Forma wysyłki będzie ustalana indywidualnie po weryfikacji zgłoszenia.

➡️ Ze względu na niewielki nakład wersji drukowanej, książka dostępna jest priorytetowo dla bibliotek, organizacji i instytucji o profilu edukacyjnym, nauczycielek i nauczycieli, edukatorów i edukatorek.

➡️ Jeśli biblioteka prowadzi filie - może zamówić do 3 egzemplarzy i wskazać każdą placówkę, do której trafi egzemplarz. Książki zostaną nadane w tej samej przesyłce.

❓ Osoby, które nie działają edukacyjnie, a chciałyby otrzymać egzemplarz książki - mogą liczyć na ogólną pulę dostępną dla uczestników i uczestniczek warsztataów Loesje.
➡️ Na te egzemplarze nie obowiązują zapisy.

Publikacja jest bezpłatna.
✍️ Powstała w ramach projektu 'Język polski jest przyjazny | merda ogonkami', dofinansowanego ze środków m.st. Warszawa.

⬇️ Wersja elektroniczna dostępna jest nieodpłatnie w linku: bit.ly/ebookWyobraźnia

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Zgadzam się na pokrycie kosztów wysyłki *
Adres e-mail do kontaktu - jeśli jest inny niż podany na początku
Telefon kontaktowy (opcjonalnie)
Jeśli reprezentujesz bibliotekę, szkołę, ngo, instytucję itp. - podaj jej pełną nazwę oraz adres (ulica, miasto) lub/i link do strony www
Jeśli reprezentujesz bibliotekę i chcesz zamówić więcej niż 1 egzemplarz, podaj każdą filię, do której trafi egzemplarz
Jeśli jesteś niezależną edukatorką / niezależnym edukatorem - napisz krótko, co robisz; opcjonalnie: z jakimi szkołami lub organizacjami współpracujesz
Komentarz/e (opcjonalnie)
Oświadczenie RODO

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb kontaktu przez Fundację Loesje Polska w sprawie możliwości odbioru drukowanego egzemplarza książki 'Wyobraźnia | zbiór reguł jest nieograniczony' zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; powszechnie zwane 'RODO').
Oświadczenie RODO *
Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Loesje Polska z siedzibą w Warszawie (04-369) ul. Kickiego 4a/44. Z Fundacją można skontaktować się pod adresem e-mail: loesje@loesje.pl oraz telefonicznie: tel. 578 218 611.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu związanego z możliwym odbiorem książki 'Wyobraźnia | zbiór reguł jest nieograniczony', na podstawie art. 6 ust. a) rozporządzenia, czyli zgody osoby, której dane dotyczą.

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być: dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT, Biuro Kultury m.st. Warszawy (sprawozdanie projektu 'Język polski jest przyjazny | merda ogonkami'), podmioty świadczące na rzecz Fundacji usługi księgowe, organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w przypadku danych osobowych przetwarzanych w celu realizacji możliwości odbioru książki 'Wyobraźnia | zbiór reguł jest nieograniczony'. Po tym okresie dane osobowe będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.

Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Dla celów dowodowych Fundacja prosi o wycofanie zgody w formie:
- elektronicznej: loesje@loesje.pl 
albo
- pisemnej: Fundacja Loesje Polska, ul. Kickiego 4a/44, 04-369 Warszawa.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pana/Pani dane będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu świadczenia usług, w tym usług drogą elektroniczną na Pani/Pana rzecz. Konsekwencją niepodania danych osobowych wymaganych przez Fundację jest brak możliwości świadczenia usług.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Loesje Polska. Report Abuse