Formularz zapisów: Salsa Kubańska w parach - od podstaw - wtorek 18:30
Zapraszamy na zajęcia Salsy Kubańskiej w parach, które w nowym sezonie poprowadzą dla Was Krysia i Marcin Aksamit. Jeśli lubisz tańczyć Salsę i chciałbyś rozwijać się w tym stylu, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Krysia i Marcin to salsowi wyjadacze, byli jedną z pierwszych par, która zaczęła tańczyć Salsę , kiedy tylko ta pojawiła się na Śląsku. Styl który wypracowali sobie przez lata urzeka niemal każdego widza. Ich taniec charakteryzuje się lekkim prowadzeniem, ciekawymi rozwiązaniami i pomysłami na kubańskie węzły i footworki, radością i swobodą poruszania oraz nieprzesadną elegancją. Marcin zawsze nieco skupiony na swoim stylingu, Krysia zawsze pięknie uśmiechnięta, rozluźniona i delikatnie uwodzicielska. Nie jeden początkujący tancerz stawiał sobie zatańczenie z nimi za challenge do zrealizowania! ;)

- kurs od podstaw
- kurs w parach
- można zapisać się solo (na kursie uczymy się tańczyć ze wszystkimi uczestnikami, zmieniając pary co klika minut)
- zajęcia prowadzą Krysia i Marcin Aksamit (spece od Salsy i Sonu kubańskiego -> tu więcej o naszych instruktorach www.danceloveit.pl)
- start 13.02.2018 w każdy wtorek o 18:30 (możliwe, że przeniesiemy start kursu na 06.03.2018 - wiele tu zależy od liczby zapisanych chętnych)
- kurs trwa 1,5h
- zapisy przez formularz
- informacje pod tel.: 661162951
- kurs będzie odbywał się w studiu tańca DANCE#LOVEit przy ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
-> akceptujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System, Rodzina +

twoje imię i nazwisko
Your answer
twój telefon
Your answer
twój e-mail
Your answer
zaznacz płeć
W jaki sposób dowiedziałeś się / dowiedziałaś się o kursie?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.