Projekt, który zmienił moje życie.
Każda nowa osoba niezależnie od wieku, od projektu, w którym zaczyna być może jest to budowanie zespołu, być może nauka sprzedaży, być może chce rozwinąć się zawodowo lub podnosić swoje kwalifikacje niezależnie od branży, w której jest na początku nie wie od czego zacząć.

Ja też 4 lata temu byłam zagubiona. Nie wiedziałam jak i od czego zacząć. Od kilku lat zgłębiam wiedzę, edukuje się, uczestniczę na różnych szkoleniach, seminariach w Polsce i poza granicami Polski po to by podnosić kompetencje, a teraz móc dzielić się z Tobą oszczędzając Ci czasu na popełnianiu Twoich błędów.

Dzięki mojemu nabytemu doświadczeniu, błędach z których wyciągnęłam z pokorą lekcje mogą nauczyć Cię wzrastania i wzmacniania Ciebie jako osoby, nauczę budowania swojej marki osobistej oraz zarabiania i budowania swojej niezależności finansowej.

W Ankiecie jest kilka pytań po to abym mogła poznać Cię lepiej oraz dobrać możliwości efektywniejszego Twojego wzrastania oraz zarabiania.

W przeszłości marzyłam o swoim idealnym miejscu pracy, ale łącząc kilka różnych możliwości od razu zamiatałam marzenia w kąt bo w czasach starej ekonomii nie wyobrażałam sobie, że kiedykolwiek będzie to możliwe.

Wszytko idzie z postępem, różnego rodzaju technologie np.: coraz to nowsze modele telefonów, samochodów, sprzętu domowego również i rynek pracy w czasach nowej ekonomii daje nam możliwości, o których kiedyś marzyłam :)

Dzięki projektowi, który współtworzę pomagając ludziom, którzy darzą mnie zaufaniem zgłaszając gotowość do pracy ze mną zmieniam na lepsze życie swoje oraz innych :)

Aby ze mną rozpocząć działania nie musisz rezygnować z obecnej pracy, na początek rozważ tę propozycję jako opcję dodatkowego dochodu. Nie jest to typowa praca na etacie, więc nie będzie kolidować z Twoimi obecnymi zajęciami, nie będziesz mieć nad sobą szefa, ani kogoś, kto by Cię kontrolował i mówił, co i kiedy masz robić.

Będziesz mieć jednak codziennie zarówno do południa jak i wieczorem ( w zależności od Twojej dostępności) szkolenia oraz warsztaty podczas, których przez internet pracujemy wspólnie.

Organizowane są również regularnie zjazdy, szkolenia, seminaria, warsztaty stacjonarne jedno i trzydniowe podczas, których czerpiemy wiedzę od najlepszych specjalistów, coachów, trenerów dzielącymi się swoimi doświadczeniami, wiedzą w Polsce jak i za granicą.

Otrzymasz pełne wsparcie i szkolenia na każdym etapie działania pracując przez Internet godziny pracy dostosujesz do siebie lub do potrzeb Twoich najbliższych (oczywiście sposób działania po wdrożeniu wybierasz taki, w którym Tobie będzie dobrze. Ja pracuje zarówno w terenie natomiast ze względu na międzynarodowy charakter moich działań głównie skupiam się na pracy kanałami online).

Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu swojego biznesu stacjonarnie. Wiem z jakimi wyrzeczeniami zarówno czasowymi jak i finansowymi oraz rodzinnymi wiąże się prowadzenie swojej stacjonarnej działalności gospodarczej.
Myślałam, że otwierając biznes stacjonarny będę miała więcej czasu natomiast biznes miał mnie, a nie ja jego.

Misją moją jest pomoc osobom ambitnym, otwartym na możliwości zarabiania jakie dają czasy nowej ekonomii. Zarówno przedsiębiorcom niezależnie od wieku zarówno kobietom jak i mężczyznom, osobom pracującym jeszcze na etacie lub poszukujących swojego miejsca na ziemi. Osobom, które szukają rozwiązań, a nie wymówek w drodze po lepsze teraz, dziś i jutro. Wszytko po to b y było więcej szczęśliwych, radosnych, samoświadomych Polaków mających zawsze czas i pieniądze w momencie, w którym sami o tym decydują, a nie jest nam narzucane jak żyć, kiedy o której i za ile...

Jeśli choć trochę z tego co opisałam odnajdujesz w sobie odpowiedz na kilka pytań, które poniżej dla Ciebie przygotowałam i wskakuj na pokład :)

Pozdrawiam Serdecznie
Dominika Dembska

Podaj swoje imię i nazwisko? *
Your answer
Podaj najczęściej użwany adres email? *
Your answer
Zostaw numer telefonu wraz z informacją w jakich godzinach najlepiej się z Tobą kontaktować? *
Your answer
Czy masz już wypracowane dochody pasywne? *
Czy zarabiasz na swoich produktach i sprzedaży online? *
Required
Jaki jest Twój największy cel w życiu? *
Your answer
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych". Twoje dane są bezpieczne i nie zostaną nigdy nikomu udostępnione. * *
...aby każdy dzień był wyjątkowy... Do ułyszenia Dominika Dembska :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.