Formularz zgłaszający ewangelizatorów i wstawienników podczas Trójmiejskiej Strefy Mocy
(dla członków wspólnot) zapisy do 30 czerwca 2019 r.
Email address *
Zasady przyjęcia
Termin: 5-6 lipca br.
Spotkanie organizacyjne 1 lipca parafia Trójcy św Gdynia ul. Nagietkowa 61 GODZ 18:00 (salki)
Koordynator ewangelizatorów i wstawienników - ks Damian Martyka
1. Adresatami są wyłącznie osoby zaangażowane w życie wspólnoty kościoła lokalnego, mające w swoim dorobku doświadczenie formacji do ewangelizacji w grupach, ruchach, stowarzyszeniach kościelnych (np. Ruch Światło-Życie, Odnowa Charyzmatyczna, Neokatechumenat, Szkoła Nowej Ewangelizacji, Mężczyźni św. Józefa itp.), formacji teologicznej jak i posługi ewangelizacyjnej choćby w minimalnym zakresie.
Służba podczas Strefy mocy *
Required
REGULAMIN EWANGELIZACJI PODCZAS STREFY MOCY
1. Inicjatywę koordynują odpowiedzialni za koncert Strefy Mocy oraz fundacja Światło- Życie .

2. W ewangelizacji mogą brać udział/uczestniczyć ruchy i wspólnoty katolickie.
Uczestnikami mogą być osoby, które:
A) są katolikami,

B) ukończyły 18 lat. Dodatkowo osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, obowiązkowo przynosi ze sobą pisemną zgodę rodziców,

C) ukończyły Szkołę Ewangelizatora lub są po II stopniu rekolekcji oazowych, lub ukończyły studium animatora RAM, lub są po 2 latach formacji w innych wspólnotach np. Odnowa w Duchu św., inne i przedstawią opinię duszpasterza. Bez potwierdzenia duszpasterza nie można brać udziału.

3. Organizator nie zobowiązuje się do wyżywienia oraz noclegu (We własnym zakresie)
Zobowiązuje się służyć nieodpłatnie.

4. Każdy przyjęty Uczestnik dostaje identyfikator.

5. Uczestnicy podejmują posługę gospodarczą według potrzeb.

6. Każdy Uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania poleceń i ogłoszeń Organizatora.

7. W trakcie trwania Ewangelizacji Uczestników obowiązuje całkowita abstynencja od alkoholu, papierosów i wszelkich środków odurzających.

8. Za wszelkie szkody materialne dokonane przez Uczestników odpowiedzialność finansową ponoszą Uczestnicy.

9. Organizator nie odpowiada za rzeczy zagubione lub skradzione.

10. Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania Organizatora o jakichkolwiek problemach zdrowotnych poprzez formularz zgłoszeniowy, a także o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, które pojawiły się w trakcie inicjatywy.

11. Wyjścia ewangelizacyjne w parach(nigdy pojedynczo) są podejmowane z własnej woli, jednak sam udział w Strefie mocy jest wyrażeniem zgody na udział w innych metodach ewangelizacji (pomnik, pantomima, rozdawanie Słowa Bożego, inne).

12. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zgłaszającej się osoby bez podawania powodów odmownej decyzji. W razie niesubordynacji Uczestnika, Organizator ma prawo odesłać go i powiadomić duszpasterza o zaistniałej sytuacji.

13. Uczestnik posługujący w ramach Ewangelizacji Strefa Mocy , wyraża zgodę na nieodpłatne utrwalanie i publikację wizerunku w materiałach promocyjnych Strefy Mocy na witrynach www i w prasie i do osób trzecich. Organizator prawnie dba o pozytywne wykorzystywanie i upublicznianie wizerunku osób związanych ze Strefą Mocy w ramach jego działalności, .

14. Nie udziela wywiadów z mediami - kieruję do organizatorów Strefy mocy.

15. Administratorem Twoich danych osobowych są fundacja Za Nim i współorganizatorzy wydarzenia Strefa Mocy.
Wysyłając do nas swoje zgłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie przez administratora danych.
Twoich danych osobowych w nim zawartych w celu prowadzenia zapisów do udziału w ewangelizacji podczas trwania Strefy Mocy.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dane zawarte w Twoim zgłoszeniu będą przetwarzane przez administratora danych w celach prowadzenia zapisów i statystycznych. Dane będą przetwarzane od dnia wyrażenia Twojej zgody do końca roku 2019.
Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. W przypadku podejrzenia nieprawidłowości, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zapoznałem się z Regulaminem, RODO i Wyrażam zgodę *
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych wydarzeniach wymagających zgłoszenia, uwzględnij w zgłoszeniu klauzulę „wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody”
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Wspólnota z której pochodzisz *
Your answer
Masz doświadczenie ewangelizacji? * *
Jeśli masz doświadczenie, w kilku zdaniach opisz
Your answer
Imię i nazwisko duszpasterza *
Your answer
Choroby lub problemy zdrowotne *
Your answer
Po dopełnieniu powyższych wymagań, uczestnik drogą elektroniczną otrzymuje dostęp do wiadomości szczegółowych zawierających plan poszczególnych dni, rozkład godzinowy, Zostanie poinformowany o przyjęciu drogą elektroniczną. Zostanie także wysłany formularz do podpisu przez pasterza wspólnoty.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service