Anketa
Maloniai prašome užpildyti įmonės anketą, kuri leis įvertinti Jūsų teikiamų paslaugų arba gaminamos prekės eksporto potencialą bei gauti duomenis, reikalingus norint surinkti Jus dominančią informaciją. Užpildę ir pateikę anketą, Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu, artimiausiu metu Jūs gausite pranešimą dėl tolimesnių veiksmų, kurių bus imtasi siekiant padėti Jums eksportuoti į norimą šalį.
Prašome užpildyti formą anglų kalba kuo išsamiau - anketa bus naudojama potencialių verslo partnerių užsienio šalyse paieškai. Vadovaujantis anketoje nurodyta informacija bus suformuluota užduotis diplomatinei atstovybei ir nuo pateiktos informacijos išsamumo bei tikslumo priklausys Jūsų paklausimo nagrinėjimo , atsakymo į Jūsų užklausą parengimo eiga, trukmė ir rezultatas.
Ačiū, kad kreipėtės.
Pasirinkite rinką *
Company information
Company name *
Address *
E-mail *
Website *
Head of enterprise *
Founded *
Number of employees *
Turnover (EUR) *
Export (% of turnover) *
Contact person (export)
name and surname *
Position *
Phone no. *
Cell phone no. *
E-mail. *
Languages *
We are looking for partners
Pagal informaciją, nurodytą šioje anketos dalyje bus suformuluota užduotis diplomatinei atstovybei, todėl labai svarbu, kad būtų kuo išsamiau ir tiksliau aprašyta, kokią produkciją Jūs norite eksportuoti, kokių partnerių ieškote, pateikiant Jums svarbius kriterijus (įmonės dydis, veiklos sritys, apyvarta, t.t.), ir kokių jų atsakingų darbuotojų kontaktai Jus domina.
Three main current export markets *
PRODUCT DESCRIPTION *
RAW MATERIALS AND ORIGIN *
Šioje skiltyje būtina nurodyti, iš kokių šalių naudojate žaliavas
TECHNOLOGIES, PROCESSES *
Ši skiltis yra skirta aprašyti technologijas, kurias naudojate savo darbe. Pvz., turite metalo pjovimo stakles, kurios naudoja lazerio technologiją itin storam ir preciziškam metalo pjovimui. Turite mašinas, kurios leidžia produktą pagaminti itin kokybišką arba naudojate įrangą, kuri taupo resursus ir t.t.
PRODUCTION CAPACITY *
Ši skiltis skirta apibrėžti Jūsų įmonės gamybos pajėgumus – per mėnesį, per pusmetį, per metus. Jei turite patalpas ar įrengimus, kurių nenaudojate, paminėkite ir juos, jie gali tapti Jūsų pranašumu. Pajėgumą nurodyti svarbu, nes jei neįvertinsite, gali būti, kad užsakymo negalėsite apsiimti, nes trūks resursų. Jei esate lankstūs ir esant reikalui pajėgumus galite padidinti, nurodykite, kokiomis priemonėmis tai įgyvendintumėte.
QUALITY STANDARDS, CERTIFICATES *
Čia nurodykite, kokius sertifikatus esate gavę, kokia institucija yra atestavusi, kada išduota ir iki kada galioja. Įvardykite, kokiai konkrečiai sričiai išduotas sertifikatas.
YOUR COMPANY ADVANTAGES *
Atidžiai apgalvokite ir konkrečiai aprašykite Jūsų įmonės privalumus. Kiekvienas Jūsų įmonės privalumas turi būti pagrįstas. Pavyzdžiui, jei teigiate, kad užsakymus atliekate laikydamiesi grafiko, paminėkite, kad esate įsidiegę projektų valdymo programą, kuri padeda valdyti projektus, išteklius, atlikimo terminus ir t.t.
QUALITY MANAGEMENT *
Aprašykite, kokiomis priemonėmis valdote savo gaminių kokybę ,gamybos procesą. Kokiuos sandartus esate įsidiegę.
PRESENT PARTNERS *
Geriausia nurodyti užsienio partnerius, su kuriais jau dirbate, taip pat tikslinga nurodyti, kokius projektus su jais jau esate įgyvendinę.
REALIZED PROJECTS *
Nurodykite, kokius sudėtingus ar didelius projektus esate įgyvendinę nuo pradžios iki pabaigos. Pateikite sėkmės istoriją.
ADDITIONAL INFORMATION *
Šią vietą išnaudokite, pateikdami papildomą svarbią informaciją, kuri turėtų būti įdomi potencialiems užsienio partneriams, apdovanojimai, produkto unikalumas lyginant su pagrindiniais konkurentais , dizaino ypatumai ir t.t.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of VšĮ "Versli Lietuva". Report Abuse