Anketa
Maloniai prašome užpildyti įmonės anketą, kuri leis įvertinti Jūsų teikiamų paslaugų arba gaminamos prekės eksporto potencialą bei gauti duomenis, reikalingus norint surinkti Jus dominančią informaciją. Užpildę ir pateikę anketą, Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu, artimiausiu metu Jūs gausite pranešimą dėl tolimesnių veiksmų, kurių bus imtasi siekiant padėti Jums eksportuoti į norimą šalį.
Prašome užpildyti formą anglų kalba kuo išsamiau - anketa bus naudojama potencialių verslo partnerių užsienio šalyse paieškai. Vadovaujantis anketoje nurodyta informacija bus suformuluota užduotis diplomatinei atstovybei ir nuo pateiktos informacijos išsamumo bei tikslumo priklausys Jūsų paklausimo nagrinėjimo , atsakymo į Jūsų užklausą parengimo eiga, trukmė ir rezultatas.
Ačiū, kad kreipėtės.
Pasirinkite rinką
Company information
Company name
Your answer
Address
Your answer
E-mail
Your answer
Website
Your answer
Head of enterprise
Your answer
Founded
Your answer
Number of employees
Your answer
Turnover (EUR)
Your answer
Export (% of turnover)
Your answer
Contact person (export)
name and surname
Your answer
Position
Your answer
Phone no.
Your answer
Cell phone no.
Your answer
E-mail *
Your answer
Languages
Your answer
We are looking for partners
Pagal informaciją, nurodytą šioje anketos dalyje bus suformuluota užduotis diplomatinei atstovybei, todėl labai svarbu, kad būtų kuo išsamiau ir tiksliau aprašyta, kokią produkciją Jūs norite eksportuoti, kokių partnerių ieškote, pateikiant Jums svarbius kriterijus (įmonės dydis, veiklos sritys, apyvarta, t.t.), ir kokių jų atsakingų darbuotojų kontaktai Jus domina.
Your answer
Three main export markets
Your answer
PRODUCT DESCRIPTION
Your answer
RAW MATERIALS AND ORIGIN
Šioje skiltyje būtina nurodyti, iš kokių šalių naudojate žaliavas
Your answer
TECHNOLOGIES, PROCESSES
Ši skiltis yra skirta aprašyti technologijas, kurias naudojate savo darbe. Pvz., turite metalo pjovimo stakles, kurios naudoja lazerio technologiją itin storam ir preciziškam metalo pjovimui. Turite mašinas, kurios leidžia produktą pagaminti itin kokybišką arba naudojate įrangą, kuri taupo resursus ir t.t.
Your answer
PRODUCTION CAPACITY
Ši skiltis skirta apibrėžti Jūsų įmonės gamybos pajėgumus – per mėnesį, per pusmetį, per metus. Jei turite patalpas ar įrengimus, kurių nenaudojate, paminėkite ir juos, jie gali tapti Jūsų pranašumu. Pajėgumą nurodyti svarbu, nes jei neįvertinsite, gali būti, kad užsakymo negalėsite apsiimti, nes trūks resursų. Jei esate lankstūs ir esant reikalui pajėgumus galite padidinti, nurodykite, kokiomis priemonėmis tai įgyvendintumėte.
Your answer
QUALITY STANDARDS, CERTIFICATES
Čia nurodykite, kokius sertifikatus esate gavę, kokia institucija yra atestavusi, kada išduota ir iki kada galioja. Įvardykite, kokiai konkrečiai sričiai išduotas sertifikatas.
Your answer
YOUR COMPANY ADVANTAGES
Atidžiai apgalvokite ir konkrečiai aprašykite Jūsų įmonės privalumus. Kiekvienas Jūsų įmonės privalumas turi būti pagrįstas. Pavyzdžiui, jei teigiate, kad užsakymus atliekate laikydamiesi grafiko, paminėkite, kad esate įsidiegę projektų valdymo programą, kuri padeda valdyti projektus, išteklius, atlikimo terminus ir t.t.
Your answer
QUALITY MANAGEMENT
Aprašykite, kokiomis priemonėmis valdote savo gaminių kokybę ,gamybos procesą. Kokiuos sandartus esate įsidiegę.
Your answer
PRESENT PARTNERS
Geriausia nurodyti užsienio partnerius, su kuriais jau dirbate, taip pat tikslinga nurodyti, kokius projektus su jais jau esate įgyvendinę.
Your answer
REALIZED PROJECTS
Nurodykite, kokius sudėtingus ar didelius projektus esate įgyvendinę nuo pradžios iki pabaigos. Pateikite sėkmės istoriją.
Your answer
ADDITIONAL INFORMATION
Šią vietą išnaudokite, pateikdami papildomą svarbią informaciją, kuri turėtų būti įdomi potencialiems užsienio partneriams, apdovanojimai, produkto unikalumas lyginant su pagrindiniais konkurentais , dizaino ypatumai ir t.t.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of VšĮ "Versli Lietuva". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms