Formularz zapisowy
Formularz dotyczy rezerwacji miejsca na kursie lub wybranym warsztacie. Szczegóły organizacyjne zostaną podane w późniejszym terminie.

Wypełnienie formularza zapisowego nie zobowiązuje do wpłaty.
Skontaktujemy się z Państwem mailowo, gdy tylko zbierze się grupa zainteresowanych wybranym wydarzeniem.

Na ten moment warsztaty prowadzimy w formie online. Nagranie z warsztatów udostępniamy uczestnikom na 48 godzin. Jeśli jest taka możliwość, kurs Montessori prowadzimy stacjonarnie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani więcej, niż jednym wydarzeniem, prosimy o wypełnienie formularza osobno dla każdego wydarzenia.

Pozdrawiamy! 🙂
Zespół CUD Montessori i Centrum Uśmiechu Dziecka
Email address *
Zgłaszam się na: *
Nazwisko *
Imię *
Numer telefonu kontaktowego *
Miejsce na dodatkowe uwagi
Administratorem danych osobowych jest Centrum Uśmiechu Dziecka II Edukacja Terapia s.c. Ewa Nikołajew-Wieczorowska Katarzyna Konopka-Parzy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rejestracji użytkowników na kurs. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Wyrażam zgodę na używanie mojego imienia i nazwiska w przestrzeni publicznej w trakcie zajęć. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (nie dotyczy działalności gospodarczej). Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego na adres: biuro@centrummontessori.pl. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności https://drive.google.com/open?id=1vnFLP5dDBP8TQ6uUuY0eQQKHCJIpMh6w i akceptuję jej postanowienia *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy