Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji czyli jak rozmawiać o idei uczenia się przez całe życie w szkole?" - 10 czerwca 2020 r.
Zapraszamy do udziału w seminarium online skierowanym do doradców zawodowych oraz osób zainteresowanych i zajmujących się doradztwem zawodowym pn. „Zintegrowany System Kwalifikacji czyli jak rozmawiać o idei uczenia się przez całe życie w szkole?”, które odbędzie się 10 czerwca 2020 r. w godzinach 9:00-12:00.

Tematyka seminarium:

1. "Co uczeń, nauczyciel i rodzic powinni wiedzieć o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji " - przedstawienie nowego narzędzia do wykorzystania w wersji online i w bezpośrednim kontakcie z uczniami i rodzicami.
2. Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji - narzędzie wspomagające pracę pracowników oświaty ale również uczniom przy zdobywaniu nowych umiejętności i kwalifikacji;
3. Bilans Kompetencji jako przykład narzędzia wspomagającego planowanie ścieżki kariery zawodowej
4. “Najpierw masa później forma - różne drogi budowania własnych kwalifikacji” - demo lekcji
Seminarium prowadzone będzie przez Annę Rosińską - Doradcę Regionalnego na Województwo podlaskie Zespołu ZSK.

Na seminarium będzie możliwość umówienia indywidualnych konsultacji z osobą prowadzącą.

Zaakceptowanie wysyłki zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika formy przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach, ul. Innowacyjna 1, w celu realizacji zadań statutowych Ośrodka (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j.Dz.U z 2016 r. poz. 922.)
Imię *
Nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Miejsce pracy *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy