DOKOLEČKA: Příměstské tábory - rezervace místa
Milí rodiče, případně další zájemci.
Nabízíme vám během letních prázdnin 3 příměstské tábory, které se uskuteční v případě dostatečného zájmu. Vyplněním dotazníku si předběžně rezervujete místo na vámi vybraném táboře, v případě naplnění kapacity budete zařazeni mezi náhradníky (záleží na pořadí v tomto rezervačním formuláři).
Rezervace míst bude uzavřena 15.4.! Po té vám zašleme závaznou přihlášku, případně nabídneme místa jiným zájemcům (náhradníkům).

INFORMACE K TÁBORŮM: u všech táborů je zajištěna strava (svačiny i oběd), v případě zájmu o všechny tábory promyslíme případnou slevu :))
1) TÁBOR S ANGLIČTINOU - konaný ve spolupráci s jazykovou školou Carpinus z Českého Brodu. Jedná se o týdenní (pondělí-pátek) kurz: 3 hodiny angličtiny s rodilým mluvčím + doprovodný program. Můžete zvolit buď jen polodenní variantu nebo celodenní (8-15h). Věkový rozsah 3-12 let, rozdělení podle věku a pokročilosti. Pro uskutečnění tábora hledáme buď skupinu 6-8 dětí, nebo 12-16 dětí (ideální pro rozdělení dle pokročilosti).
Termín: 9.-13.7.
Kapacita: 16
Cena: 2000 Kč (polodenní) / 3000 Kč (celodenní) - tato cena je garantována při dostatečném počtu zájemců

2) VÝTVARNÝ TÁBOR - pořádá Dokolečka z.s., týdenní tábor (po-pá, 8-16h), téma LETÍME DO VESMÍRU věkový rozsah 5-15let (děti budou rozdělené do dvou skupin dle věku).
Termín: 13.-17.8.
Kapacita: 22
Cena: 1500 Kč

3) MALÝ CHOVATEL - pořádá Dokolečka z.s., týdenní tábor (po-pá, 8-16), v dopolední části by se děti učily starat o zvířátka, krmit je, pozorovat, v odpolední části by chodily na výpravy, pracovaly by na své zvířecí knížce, dále volná hra, pohybové a výtvarné aktivity. Zatím zjišťujeme zájem, otevřelo by se v případě alespoň 10 zájemců.
Termín: 30.7.-3.8.
Kapacita: 12
Cena: 1500 Kč

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dokolečka z.s.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms