Formularz zapisów: Izolacje ciała - ćwiczenia na rozwój ruchu tanecznego, fajna forma fitnessu dla każdego - środa 19:30
- ćwiczenia na pracę klatki, bioder i ramion (np. kręcenie kółek klatką, szybka praca klatki w rytm muzyki, osobna praca bioder i klatki, kręcenie ramionami w różnym kierunku w tym samym czasie, falki i inne ciekawe ćwiczenia na izolację ciała)
- ćwiczenia na rozciąganie i ulastycznianie ciała
- zajęcia dla każdego
- zajęcia dla osób tańczących różne style taneczne
- zajęcia dla osób chcących rozwijać ruch taneczny
- zajęcia dla osób poszukujących ciekawej formy fitnessu
- jest to kontynuacja zajęć wakacyjny, ale do tego kursu można dołączyć w każdej chwili
- 4 wejścia po 60 min w karnecie 60zł
- honorujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System i Rodzina Plus
- w każdą środę o 19:30
- start 06.09.2017
- Studio Tańca South Motion (nowe nazwa od września DANCE#LOVEit)
ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
- zajęcia prowadzi Asia Sieja

ASIA SIEJA specjalizuje się przede wszystkim w stylach kubańskich, ale nie stroni w budowaniu swojego tanecznego warsztatu od komercyjnych dodatków i smaczków. Z roku na rok zyskuje co raz szerszą wiedzę na temat ruchu tanecznego ogólnie, przydatną w rozwoju tanecznym niemal w każdym stylu. Wiedzę czerpie ze wzpółpracy z innymi instruktorami, z warsztatów tanecznych, na których sama szkoli się dalej w swym tanecznym rozwoju, ale też z ciągłej praktyki i doświadczenia w pedagogicznej pracy. Taniec to ruchu, to koordynacja, dynamika, umiejętność zatrzymania, wzmocnienia i upłynnienia. Taniec to sposób wyrazu emocji. To umiejętność połączenia pracy wielu cześci ciała na raz w rytm wybranej muzyki. Wiedza ta jest podstawą do pracy nad każdym stylem tanecznym. Ogromną satysfakcję po prowadzonych warsztatach przynosi jej przede wszystkim ten moment, kiedy salę wypełnia dobra energia płynąca od zadowolonych uczestników… bo nauczyli się czegoś nowego, a przy tym dobrze się bawili.
Asia jest też współzałożycielką tanecznej grupy eventowej DIAMONDS z Bielska-Białej www.diamonds-taniec.pl. Regularnie i weekendowo prowadzi zajęcia taneczne dla dorosłych i dla dzieci w Bielsku – Białej (South Motion), w Krakowie (Akademia GOTA / Salsa House by Daniel Pancerz) i w Katowicach (La Clave). Brała udział jako instruktor w wielu kongresach tanecznych w Polsce, w tym: Warsaw Salsa Festiwal El Sol, Cuban Warsaw Festiwal by Bachaturo, Tirate un Paso w Krakowie, Calle de Timberos we Wrocławiu, Reggaeton vs Dancehall w Katowicach, Cubano Family Weekend w Katowicach. Więcej informacji na temat zajęć i warsztatów prowadzonych przez Asię Sieję znajdziecie na jej stronie www.asiasieja.pl oraz na facebooku Dance Class by Asia Sieja. Od kwietnia 2017 właściciel Studia Tańca South Motion w Bielsku-Białej.

W ramach rozpoczęcia nowego rozdziału studia wraz z pojawieniem się nowego właściciela i chęcią rozwoju jakości świadczonych usług, Studio Tańca South Motion od września zmieni nazwę na DANCE#LOVEit. Proces zmiany nazwy na pewno trochę potrwa, ale powoli już Państwa o tym informujemy.

Zapraszamy do zapisów! :)

Twoje imię i nazwisko *
Your answer
twój mail
Your answer
twój telefon kontaktowy
Your answer
Jesteś nowym uczestnikiem kursu czy brałeś udział w wakacyjnym kursie Izolacje ciała?
Skąd wiesz o kursie Izolacje ciała w South Motion?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms