Pytamy o szkolenia i doradztwo finansowane przez Urząd Marszałkowski
Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego finansuje szkolenia i doradztwo dla NGO. W ramach Forum Dobrego Prawa (http://federacja-ngo.pl/monitorujemy/) pomagamy Urzędowi Marszałkowskiemu podnieść jakość tego wsparcia, realizowanego w ramach otwartego konkursu ofert. Pomóżcie nam dostosować to działanie (regulamin konkursu) do realnych potrzeb organizacji. Wasze odpowiedzi zbieramy do dnia 28 października.
Jeśli w tym zakresie masz pomysł, pytanie bądź coś jest niejasne prosimy o kontakt z Witoldem Jankowiakiem (tel. 607 191 494, mail: witold.jankowiak@fundacja-torun.pl) lub Ewą Kluszczyńską (tel. 692 238 171, mail: ewa.kluszczynska@federacja-ngo.pl).
Czy braliście udział w szkoleniach lub korzystaliście z doradztwa dla NGO finansowanych ze środków Samorządu Województwa? *
Prosimy, napiszcie kilka słów uzasadnienia. Istotne jest dla nas dlaczego udzieliliście powyższej odpowiedzi. *
Jeżeli odpowiedzieliście "Tak", to podajcie z jakiego zakresu lub z jakich powodów skorzystaliście z doradztwa/szkoleń. Jeżeli odpowiedzieliście "Nie", to napiszcie z jakich powodów nie skorzystaliście z doradztwa/szkoleń.
Your answer
Jak oceniacie ofertę szkoleń i doradztwa finansowanych ze środków Samorządu Województwa? *
Informacje o ofercie publikowane są w "Aktualnościach" na stronie https://ngo.kujawsko-pomorskie.pl
Szkolenia: *
Można wybrać kilka opcji.
Required
Doradztwo: *
Można wybrać kilka opcji.
Required
Prosimy, opiszcie krótko swoje oczekiwania co do wsparcia szkoleniowo-doradczego finansowanego ze środków Samorządu Województwa (np. zakres, tematyka, sposób i miejsce organizacji) *
Your answer
Jaki kanał dotarcia z informacją o szkoleniach i doradztwie jest dla Was optymalny? *
Required
Bardzo nam zależy na tym, by zebrać informację od organizacji działających w małych miejscowościach jak i dużych miastach. Stąd prośba o uzupełnienie poniższej metryczki.
Kim jesteś w organizacji? *
Budżet organizacji *
Zasięg działania organizacji *
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, poinformujemy Cię o efektach naszej pracy nad regulaminem konkursu na wsparcie szkoleniowo-doradcze dla NGO.
Your answer
To już koniec formularza. Dziękujemy!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy