Wniosek o zastrzeżenie danych.
Prosimy o podanie danych, które chcieli by państwo usunąć lub zastrzec z bazy administratora.
Jeżeli wskazane dane znajdują się w bazie, zostaną one trwale usunięte. Jeżeli administrator nie posiada wskazanych danych, zostaną one dodane do listy danych zastrzeżonych co oznacza że administrator nie będzie mógł ich przetwarzać nawet jeżeli pozyskałby je w przyszłości.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Numer Telefonu
Wszystkie dane powiązane ze wskazanym numerem telefonu zostaną usunięte/zastrzeżone!
Adres Email (opcjonalne)
Podaj adres email aby otrzymać elektroniczne potwierdzenie usunięcia danych. Adres zostanie użyty wyłącznie w celu przesłania w/w potwierdzenia. Jednocześnie, jeżeli podany adres email znajduje się w bazie danych administratora, zostanie on także z niej usunięty.
Wycofanie zgód
Pytania i wnioski do IOD
W razie chęci uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania danych przez administratora, prosimy o kontakt z  pod adresem: iod@target-media.pl
UWAGA!
W ostatnim czasie otrzymujemy zgłoszenia od osób, którym telemarketerzy działający na rzecz różnych spółek (głównie z branży fotowoltaicznej) przekazali informację jakoby nasza firma była administratorem danych osobowych tychże osób, co jest niezgodne z prawdą. Podjęliśmy już stosowne kroki prawne, jak również przygotowujemy stosowne zawiadomienie do UODO. Począwszy od dnia, kiedy Państwa dane zostaną usunięte z naszych baz, bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich przypadków gdzie telemarketerzy podają nieprawdziwe informacje na temat źródła pozyskania danych, wskazując naszą firmę. Uprzejmie prosimy o w miarę możliwości zanotowanie numeru telefonu oraz nazwy firmy która się z Państwem kontaktowała. Bardzo dziękujemy za pomoc w ukróceniu nielegalnych praktyk oraz łamania prawa przez nieuczciwe podmioty.

Administrator danych
Administratorem danych zawartych zbiorach danych połączonych z niniejszym formularzam jest firma TARGET MEDIA Paweł Kostanczak z siedzibą w Skórzewie k/Poznania, przy ul. Cytrynowej 24, 60-185 Skórzewo, zarejestrowana pod numerem NIP:5542260272.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy