Online reģistrācija hakatonam
Valmieras Tūrisma inovāciju hakatonā aicināts piedalīties ikviens interesents, kuram rūp pilsētas attīstība. Komandu idejas un problēmu tēmas, uz kuriem konkrētos risinājumus meklēsimi jau tālāk hakatona laikā, tiks veidotas un prezentētas pasākuma atklāšanas laikā. Komandas tiks formētas pēc ideju prezentācijām. Ja dalībniekiem ir savs redzējums vai Valmieras tūrisma attīstībai, lūgums tās norādīt pieteikuma anketā, papildinot informāciju ar nepieciešamajiem materiāliem un resursiem idejas prototipa realizēšanai hakatona ietvaros.

Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus pasākuma laika griezumā, paredzēta arī nakts pauze no plkst. 00.00 līdz plkst. 06.30. Blakus Vidzemes Olimpiskajam centram tiks piedāvātas naktsmājas par īpašu cenu hakatona dalībniekiem.

Lai veiksmīgāk organizētu pasākuma norisi un īstenotu inovatīvus produktus un piedāvājumus Valmieras tūrisma izaugsmei, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo dalībnieka reģistrācijas formu.
Vārds, Uzvārds *
Telefona numurs *
E-pasts *
Vai Jums nepieciešama nakšņošanas vieta? (Saistībā ar valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, pasākuma centrā nevarēs uzturēties no plkst. 24.00 līdz plkst. 06.30. Pasākuma organizators par papildus samaksu hakatona dalībniekiem nodrošina naktsmītni blakus hakatona norises vietai ar īpašu dalībnieka atlaidi). *
Lūdzu norādiet, ja esat veģetārietis vai vegāns, vai Jums ir alerģija pret kādu no pārtikas produktiem
Joma, kuru Jūs varētu pārstāvēt hakatona komandā (Jūsu spēcīgākās puses, zināšanas, nodarbošanās u.c. noderīga informācija veiksmīgākai komandu formēšanai) *
Required
Cits
Vai hakatonā plānojat piedalīties jau ar kādu konkrētu ideju? *
Ja jums ir sava ideja/ risinājums hakatonam, lūdzu, iesniedziet nelielu idejas aprakstu zemāk
Cita, jūsuprāt, svarīga informācija un komentāri hakatona organizatoriem (nepieciešamie materiāli idejas īstenošanai, cita svarīga informācija)
Lūdzu atzīmēt, kādas iekārtas Jūs vēlētos izmantot, apmeklējot koprades darbnīcu DARE?
Dalības maksas rekvizīti
VIDZEMES OLIMPISKAIS CENTRS SIA
CITADELE banka a/s
PARXLV22
LV68PARX0005692850005
Maksājuma mērķis: Valmieras tūrisma inovāciju hakatons VĀRDS UZVĀRDS
Dalības maksa: 10 EUR
Dalības maksa STUDENTIEM: 5 EUR*
Vidzemes Augstskolas studentiem BEZ MAKSAS.*

*Studentu statusu apliecinošu dokumentu jāuzrāda pasākuma dienā, reģistrācijā.
Augstskola un studiju virziens:
Personas dati
Jūsu sniegto personas datu pārzinis ir Valmieras pilsētas pašvaldība, biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra” un SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”. Datu apstrādes mērķis: dalībnieku reģistrēšana pasākumā "Valmieras Tūrisma Inovāciju hakatons" un komunikācijas ar dalībniekiem nodrošināšana. Iegūtie personas dati netiks nodoti trešajām personām un tiks izmantoti tikai un vienīgi pasākuma norises plānošanā un organizēšanā. Jūsu personas dati tiks uzglabāti līdz pasākuma noslēgumam.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy