Registreerumine: Robootika töötuba õpilastele (EST)
Toimumisaeg: Reede, 29.11.2019 kell 11.00-12.30

Sellesse töötuppa ootame kõiki robootikast huvituvaid õpilasi, kellel soov lähemalt teada saada, et mis moodi omavahel seostuvad elektroonika, mehhaanika ja automaatika ehk mis see robot siis õigupoolest on ja kuidas teda valmistada.

Töötoas õpime riistvara programmeerimist Arduino Uno arendusplaadi abil. Selle arendusplaadi abil on võimalik luua erinevaid roboti prototüüpe kasutades mitmesuguseid andureid ja programmeerides mikrokontrollerit C keeles. Meie ehitame selles töötoas valmis nutilambi, mis oskab süttida pimeduse saabudes ja mida saab juhtida nupu abil ja "käskudega".

Töötoas õpime, kuidas ühendada LED lampe ja nuppu Arduino Unoga. Paneme lambi vilkuma vastavalt sellele kas on pime või valge, kasutame nuppu ja seadmele edastatavaid "käsklusi" erinevate stsenaariumite läbimängimiseks.

Õpime kasutama C programmeerimiskeelt.


Sihtrühm: õpilased

Töötuba korraldab Digipurk.


Töötoas osalemine on Robotexi külastajale festivalipääsmega tasuta. Festivalipääsme saab soetada Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/eng/tickets/kogupere/messid-ja-festivalid/robotex-international-2019-festival-295034/


Maksimaalselt saab töötuppa registreeruda 12 osalejat.
Nimi *
Your answer
Vanus *
Your answer
Kool/organisatsioon
Your answer
Meiliaadress *
Your answer
Telefoninumber
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy