Бізнес-форум «Найкращі практики натхнення жінок та впровадження політики рівності в бізнесі»
Захід відбудеться 12 березня 2020 року у Харкові, пер.Театральный, б.4, 3 поверх, з 16:00 до 18:00 в IT-Source

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Без названия
Захід проводить ХГНО «Сучасна жінка» у партнерстві з ХЖО «Сфера», ГО «Точка опори», Індексом корпоративної рівності за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Бізнес-форум проходить в рамках Тижнів Жіночої Солідарності.

Метою заходу є обмін найкращими практиками і формування спільного бачення у сфері підтримки жінок, забезпечення корпоративної рівності та поваги бізнесом прав вразливих груп:

— співробітники/ці, які мають дітей;

— жінки 45+;

— ЛГБТ+;

— люди з інвалідністю;

— ВПО та інші групи.

На заході буде презентовано Індекс корпоративної рівності 2020, цього року рейтингування можуть пройти як великі та середні, так і малі компанії з українським капілатом та іноземними інвестиціями.

Ми пропонуємо компаніям-учасницям бізнес-форуму підготувати короткий виступ (3-5 хвилин), у якому розказати про успіхи бізнесу у впровадженні політики рівності, а також про перепони і сумніви, які виникають у цьому процесі.

Модерувати захід буде Ольга Малиш – засновниця комунікаційної агенції Friends of Brands, комунікаційний стратег, координаторка промо-кампаній брендів та соціальних ідей, тренерка з комунікацій для підприємців, громадських активістів та митців.

Координувала комунікацію КСО проектів компаній Bosch, Amway, Interpipe, бізнес-школи МІМ, координувала комунікацію та/або взаємодію з партнерами для соціальних кампаній та ініціатив Let`s Do It, Ukraine «Зробимо Україну чистою», « Пробігу під каштанами», «Все здорово» Фонду соціальних ініціатив, Lviv Yoga Day, Форуму видавців.
Оберіть назву вашої компанії *
Ваше им'я та прізвище *
Вкажіть назву вашої посади *
Вкажіть ваш номер телефону *
Вкажіть ваш e-mail *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kharkiv IT Cluster. Report Abuse