Seznamovací víkend s Horou
Zveme tě na seznamovací víkend s VŠ klubem Hora!

Místo: chalupa v Píchu na Šumavě (u Petrovic; zastávka autobusu "Hlavňovice, Pích")

Termín: 4.-6. října 2019

Doporučený příspěvek: 400 Kč

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, nádobí (ešák či tak ad.), popř. pracovní oblečení pro případ, že bychom se chtěli trochu zapotit na zahradě.

Začínáme v pátek na místě od 18.00, končíme v neděli také tam v 15.00.

Prosím přihlašujte se do čtvrtka 3. října!!!

Pro omezený počet lidí ("Kdo dřív přijde, ten dřív mele...") je možný společný odjezd z Plzně od DCM (Františkánská 11). Nutnost napsat tuto prosbu konrétně do "Jiné poznámky".

Další info na dcm@bip.cz nebo 737 546 649.

Pozn.: E-mailová adresa je vyžadována pro odeslání potvrzovacího emailu, včetně shrnutí toho, co jste do přihlášky zadali.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Mám bezlepkovou či jinou dietu?
Your answer
Telefonní kontakt (pro případnou naléhavou komunikaci)
Your answer
Jiná poznámka:
Your answer
Těšíme se na tebe!
Biskupství plzeňské, z. s., IČO 45334439, se sídlem Náměstí Republiky 35, 301 00 Plzeň – Vnitřní město bude jako správce osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) zpracovávat osobní údaje uvedené v tomto formuláři.
Zpracování osobních údajů je nezbytné pro organizování akce, na kterou se přihlašujete, zejména pro evidování účastníků a poskytnutí dalších služeb na akci. Dále mohou být osobní údaje zpracovávány, abychom Vám mohli zasílat informace o našich dalších akcích, které by Vás mohly zajímat. V případě, že je za akci hrazen účastnický poplatek, zpracováváme osobní údaje také pro účely vedení účetnictví.
Osobní údaje budou zpracovávány nejdéle po dobu 5 let počínaje prvním dnem roku následujícího po roku konání akce (tuto lhůtu stanovují předpisy o vedení účetnictví). V případě, že údaje nejsou pro účetnictví potřebné, budou osobní údaje zpracovávány nejdéle po dobu 4 let ode dne konání akce. Pokud se v mezidobí zúčastníte některé naší akce, bude údaj o Vaší dřívější účasti zachován.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service