LAF Kongresa delegāta reģistrācija
15. septembrī norisināsies LAF Kongress. Kongresa norises vieta - Bulduru prospekts 64/48, Viesnīca LIELUPE, konferenču zāle Jūrmala Hall. Aizpildot šo anketu tiek apstiprināta delegātu ierašānās LAF kongresā, kā arī tiek informēts, ka LAF Kongress notiks, ievērojot LR spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Pasākumu varēs apmeklēt cilvēki, uzrādot derīgu Covid digitālo sertifikātu, kas apliecina personas vakcinācijas procesa pabeigšanu, pārslimošanu vai negatīvu Covid testu (derīgs 48 stundas) un personas apliecinošu dokumentu. Pasākuma organizētāji patur tiesības veikt izmaiņas Kongresa norisē, mainoties epidemioloģiskajiem nosacījumiem un likumdošanai.
Dalībnieki, reģistrējot sevi kongresam, ir informēti un piekrīt, ka kongresa laikā notiks filmēšana un fotografēšana, lai materiālu izmantotu pasākumu publiskai atspoguļošanai.
Sīkāka informācija un dienas kārtība : www.rowing.lv
Vārds, uzvārds *
Telefona numurs saziņai *
Izmantošu komplekso pusdienu piedāvājumu ( 10,00 EUR no personas) *
Izmantošu viesnīcas pakalpojumu par LAF īpašo cenu - Standard SGL/DBL (ar vienu gultu)/Twin (ar divām gultām)- 47,- / 57,- euro par nakti. Cenā iekļauts: brokastis, baseina apmeklējums, trenažieru zāle (vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar QR). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Report Abuse